
влевовправо
Диск гальмівний (передній) Mini Cooper 2 06- (280x22) ATE 24.0122-0248.1 UA62
- В наявності
- Код: 24012202481
2 555 ₴
+380 (68) 570-13-23
- +380 (95) 204-16-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

КОД ТОВАРУ
24012202481

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
24.0122-0248.1
(ATE)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| BENDIX | 562570BC | BLUE PRINT | ADG043149 | BOSCH | 0986479437 |
| BREMBO | 09A76110 | BREMBO | 09A76111 | BREMBO | 09A7611X |
| CAR | 1421223 | DELPHI | BG4146 | FEBI BILSTEIN | 32074 |
| FERODO | DDF1617 | FERODO | DDF16171 | FERODO | DDF1617C |
| GALFER | B1G22202481 | GALFER | G2122248 | HELLA | 8DD355113751 |
| HELLA PAGID | 8DD355113751 | LPR | B2026V | MINI | 34116774985 |
| MINI | 34116858651 | MINTEX | MDC1775 | PAGID | 54579PRO |
| PILENGA | V713 | TEXTAR | 92157903 | TEXTAR | 92158400 |
| TEXTAR | 98200157901 | TEXTAR | 98200157901PRO | TEXTAR | 98200158401 |
| TEXTAR | 92157905 | TRW | DF4799 | VALEO | 197074 |
| ZIMMERMANN | 150344420 | ZIMMERMANN | 150344452 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| MINI MINI (R56) | MINI MINI Roadster (R59) | MINI MINI кабрио (R57) |
| MINI MINI купе (R58) | MINI MINI CLUBMAN (R55) | MINI MINI CLUBVAN (R55) |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ATE |
| Висота | 44.2 мм |
| Діаметр отвору для колісного болта | 16.2 мм |
| Код запчастини | 24012202481 |
| Кількість отворів | 4 шт. |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Стан | Новий |
| Тип | Високовуглецевий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 22 мм |
| Сумісність з маркою | Mini |
| Сумісність з моделлю | Clubman, Mini Clubvan |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø окружності центрів отворів [мм] | 100,0 |
| Висота [мм] | 44,2 |
| Діаметр центрування [мм] | 64,2 |
| Знак відповідності нормам | E1 90R-02C0115/0231 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 280,0 |
| Код товару | 24012202481 |
| Товщина гальмівного диска [мм] | 22,0 |
- Ціна: 2 555 ₴





