
влевовправо
Диск гальмівний (задній) 5 (G30/F90)/X5 (G05)/X6 (G06) 18- (370x24) ZIMMERMANN 150.2964.32 UA62
- В наявності
- Код: 150296432
8 798 ₴
+380 (68) 570-13-23
- +380 (95) 204-16-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

КОД ТОВАРУ
150296432

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
150.2964.32
(ZIMMERMANN)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| A.B.S. | 18830 | AP | 20115Z | BMW | 34206880080 |
| BMW | 34206896673 | BMW | 34206896674 | BMW | 34206898493 |
| BMW | 34206898494 | BMW | 34216860927 | BOSCH | 0986479G99 |
| BRECO | BZ8300 | BREMBO | 09D90113 | FEBI BILSTEIN | 175486 |
| PILENGA | V1430B1 | VALEO | 672708 | ZIMMERMANN | 150296452 |
| ZIMMERMANN | 150296420 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| BMW 5 (G30, F90) | BMW 7 (G11, G12) | BMW 8 Купе (G15, F92) |
| BMW X5 (G05, F95) | BMW X7 (G07) | BMW 8 Gran Coupe (G16, F93) |
| BMW 8 Кабриолет (G14, F91) | BMW X6 (G06, F96) | BMW X4 (G02, F98) |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zimmermann |
| Висота | 64 мм |
| Діаметр маточини | 112 мм |
| Код запчастини | 150296432 |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Стан | Новий |
| Тип | Високовуглецевий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 24 мм |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | X5, X6, 7-Series |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø окружності центрів отворів [мм] | 112 |
| Висота [мм] | 64 |
| Діаметр центрування [мм] | 67 |
| Знак відповідності нормам | ECE R90 APPROVED |
| Зовнішній діаметр [мм] | 370 |
| Код товару | 150296432 |
| Кількість отворів у диску | 5 |
| Товщина гальмівного диска [мм] | 24 |
- Ціна: 8 798 ₴





