
влевовправо
Диск гальмівний (передній) MB GL-class (X166)/M-class (W166) 12-15/GLE (W166) 15- (390x36) PRO+ 92337005 UA62
- В наявності
- Код: 92337005
9 489 ₴
+380 (68) 570-13-23
- +380 (95) 204-16-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

КОД ТОВАРУ
92337005

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
92337005
(TEXTAR)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| A.B.S. | 09B80511 | A.B.S. | 18472 | A.Z. Meisterteile | AZMT440242475 |
| APEC | DSK3239 | BENDIX Braking | BDS2285HC | BLUE PRINT | ADU1743123 |
| BORG & BECK | BBD6127S | BOSCH | 0986479E96 | BRECO | BV9249 |
| BREMBO | 09B80511 | BREMBO | 59E11587 | CAR | 1422071 |
| DBA Australia | DBA3360EXDS | DON | PCD22341 | EBC Brakes | D2143D |
| EUROBRAKE | 58153133159 | FEBI BILSTEIN | 107723 | HELLA | 355134711 |
| HELLA | 8DD355134711 | HELLA PAGID | 8DD355134711 | HELLA PAGID | 355134711 |
| MERCEDES | 1664210512 | MERCEDES-BENZ | A1664210512 | MERCEDES-BENZ | 1664210512 |
| MINTEX | MDC3038C | MINTEX | MDC83038C | National | NBD2311 |
| NK | 3133159 | OPTIMAL | BS9958HC | PAGID | 56370NHC |
| PAGID | 56370HC | SWAG | 10107723 | TEXTAR | 98200337001 |
| TOPRAN | 409322 | TRISCAN | 8120231065C | ZIMMERMANN | 400369820 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Mercedes-Benz M-CLASS (W166) | Mercedes-Benz GL-CLASS (X166) | Mercedes-Benz GLS (X166) |
| Mercedes-Benz GLE (W166) | Mercedes-Benz GLE Coupe (C292) |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Textar |
| Висота | 54.5 мм |
| Діаметр маточини | 112 мм |
| Діаметр отвору для колісного болта | 15.3 мм |
| Код запчастини | 92337005 |
| Конструктивні особливості | Без колісних шпильок |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Стан | Новий |
| Тип | Високовуглецевий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 36 мм |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 54,5 |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | без підшипника колеса |
| Зовнішній діаметр [мм] | 390 |
| Код товару | 92337005 |
| Товщина гальмівного диска [мм] | 36 |
- Ціна: 9 489 ₴





