
влевовправо
Диск гальмівний (передній) Toyota Rav 4 12-/Lexus RX/NX 08- (328x28)(з покриттям) (вент) (з о 590.2825.52 UA62
- В наявності
- Код: 590282552
4 926 ₴
+380 (68) 570-13-23
- +380 (95) 204-16-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

КОД ТОВАРУ
590282552

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
590.2825.52
(ZIMMERMANN)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| A.B.S. | 18408 | AP | 25563V | ATE | 24012803291 |
| BLUE PRINT | ADT343278 | BOSCH | 0986479G63 | BOSCH | 0986479T00 |
| BRECO | BV9173 | BREMBO | 09C49911 | DELPHI | BG4691C |
| EUROBRAKE | 58152045176 | EUROBRAKE | 58153145176 | FEBI BILSTEIN | 108464 |
| FERODO | DDF2518C | HERTH+BUSS JAKOPARTS | J3302190 | JURID | 563460JC |
| KAVO PARTS | BR9482C | LEXUS | 4351248110 | METELLI | 231825C |
| NK | 2045176 | NK | 3145176 | sbs | 18152045176 |
| sbs | 18153145176 | TEXTAR | 92259405 | TOYOTA | 435120E030 |
| TOYOTA | 4351248110 | TOYOTA | 4351248130 | TRW | DF6265 |
| VALEO | 197692 | ZIMMERMANN | 590283420 | ZIMMERMANN | 590282520 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Lexus NX (_Z1_) | Toyota RAV 4 IV (ZSA4_, ALA4_) | Toyota SIENNA (ASL3_, GSL3_) |
| Toyota HIGHLANDER / KLUGER (_U4_) | Toyota ALPHARD / VELLFIRE (_H3_) | Toyota ESTIMA III (ACR5_, GSR5_) |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zimmermann |
| Висота | 49 мм |
| Діаметр маточини | 114 мм |
| Код запчастини | 590282552 |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 28 мм |
| Сумісність з маркою | Lexus, Toyota |
| Сумісність з моделлю | Alphard / Vellfire, Previa, NX, RAV4, Highlander |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø окружності центрів отворів [мм] | 114 |
| Висота [мм] | 49 |
| Діаметр центрування [мм] | 62 |
| Знак відповідності нормам | KBA 60872 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 328 |
| Код товару | 590282552 |
| Кількість отворів у диску | 5 |
| Товщина гальмівного диска [мм] | 28 |
- Ціна: 4 926 ₴





