
влевовправо
Диск гальмівний (задній) Renault Scenic I 00-03 (265x10.5) BOSCH 0 986 478 758 UA62
- В наявності
- Код: 0986478758
1 277 ₴
+380 (68) 570-13-23
- +380 (95) 204-16-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

КОД ТОВАРУ
0986478758

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
0 986 478 758
(BOSCH)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| APEC | DSK2414 | ATE | 24011101441 | BENDIX | 561597B |
| BRADI | 1402656 | BRECO | BS7444 | BREMBO | 08564510 |
| BREMBO | 08564540 | BREMBO | PD3244 | BREMBO | PAD1487 |
| CAR | 142598 | DELPHI | BG2698 | FERODO | DDF5551 |
| FERODO | DDF555 | FERODO | DDF12131 | FERODO | DDF1213 |
| GIRLING | DF1028 | GIRLING | 6010283 | JURID | 561597J |
| JURID | 561597J1 | JURID | 561597JC | LPR | R1006P |
| LPR | R1405P | MAGNETI MARELLI | 360406043800 | MAGNETI MARELLI | 353614026560 |
| MAGNETI MARELLI | 353614026570 | MAGNETI MARELLI | 360406043700 | MINTEX | MDC875 |
| NUOVA TECNODELTA | HPD598 | OPTIMAL GERMANY | BS2391C | PAGID | 52808 |
| PEX | 140494 | PILENGA | 5727 | PILENGA | 5747 |
| QUINTON HAZELL | BDC4848 | QUINTON HAZELL | BSF4848 | RAICAM | RD00681 |
| RAICAM | RD01249 | REMSA | 623901 | RENAULT | 7701204297 |
| RENAULT | 7700800004 | RENAULT | 7701205846 | ROADHOUSE | 623901 |
| ROULUNDS RUBBER | D2167 | sbs | 1815203934 | TEXTAR | 982000653 |
| TEXTAR | 92065300 | TRUSTING | DF757 | TRW | DF1028 |
| VALEO | 186388 | VALEO | 186626 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Renault SCENIC I (JA0/1_) | Renault SAFRANE (B54_) |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Висота | 44.2 мм |
| Діаметр маточини | 108 мм |
| Код запчастини | 0986478758 |
| Конструктивні особливості | З болтами/гвинтами |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Покриття дисків | Змащені маслом |
| Стан | Новий |
| Тип | Невентильовані |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 10.5 мм |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Scenic, Safrane |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø окружності центрів отворів [мм] | 108 |
| Висота [мм] | 44,2 |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з гвинтами |
| Діаметр центрування [мм] | 61,01 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 265 |
| Код товару | 09864758 |
| Товщина гальмівного диска [мм] | 10,5 |
- Ціна: 1 277 ₴





