
влевовправо
Диск гальмівний (передній) Porsche Cayenne/VW Touareg 02- (330x32) (R) (з покриттям) (вент 24.0132-0118.1 UA62
- В наявності
- Код: 24013201181
5 716 ₴
+380 (68) 570-13-23
- +380 (95) 204-16-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

КОД ТОВАРУ
24013201181

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
24.0132-0118.1
(ATE)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| BOSCH | 0986479250 | BREMBO | 09986811 | BREMBO | 09C88111 |
| CAR | 1421035 | DELPHI | BG9949 | FEBI BILSTEIN | 33164 |
| FERODO | DDF1591RC1 | HELLA | 8DD355109741 | HELLA | 8DD355109541 |
| HELLA | 8DD355109731 | HELLA PAGID | 8DD355109731 | HELLA PAGID | 8DD355109741 |
| HELLA PAGID | 8DD355109541 | ICER | 78BD33271 | METELLI | 230920C |
| MEYLE | 1155211102 | MEYLE | 1835211102PD | MINTEX | MDC1610RC |
| NK | 2047104 | PAGID | 54206PRO | PAGID | 54216PRO |
| PAGID | 54216 | PEX | 140786 | PORSCHE | 95535140240 |
| PORSCHE | 95535140241 | SOLGY | 208153 | TEXTAR | 92121610 |
| TEXTAR | 98200121601 | TEXTAR | 98200121601PRO | TEXTAR | 92121605 |
| TEXTAR | 92121600 | TRW | DF4307S | TRW | DF4763S |
| VAG | 7L6615302P | VAG | 7L6615302N | VAG | 7L6615302J |
| VAG | 7L6615302D | VALEO | 197253 | VIKA | 66151716701 |
| ZIMMERMANN | 600322520 | ZIMMERMANN | 600322500 | ZIMMERMANN | 600322555 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Porsche CAYENNE (955) | VW TOUAREG (7P5) | VW TOUAREG (7LA, 7L6, 7L7) |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ATE |
| Висота | 68.5 мм |
| Діаметр отвору для колісного болта | 15.4 мм |
| Код запчастини | 24013201181 |
| Конструктивні особливості | З болтами/гвинтами |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Стан | Новий |
| Тип | Високовуглецевий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 32 мм |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Porsche |
| Сумісність з моделлю | Touareg, Cayenne |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø окружності центрів отворів [мм] | 130,0 |
| Висота [мм] | 68,5 |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з гвинтами |
| Діаметр центрування [мм] | 85,0 |
| Знак відповідності нормам | E1 90R-02C0115/1017 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 330,0 |
| Код товару | 24013201181 |
| Товщина гальмівного диска [мм] | 32,0 |
| парні номери артикулів | 24.0132-0117.1 |
- Ціна: 5 716 ₴





