
влевовправо
Диск гальмівний (передній) MB S-class (W140) 91-98 (320x30) MEYLE 015 521 2021 UA62
- В наявності
- Код: 0155212021
2 608 ₴
+380 (68) 570-13-23
- +380 (95) 204-16-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

КОД ТОВАРУ
0155212021

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
015 521 2021
(MEYLE)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| APEC | DSK2001 | APEC | DSK2023 | ATE | 24013001001 |
| BLUE PRINT | ADU174375 | BORG & BECK | BBD5870S | BOSCH | 0986478527 |
| BREMBO | 09570420 | BREMBO | 09872610 | DELPHI | BG739 |
| FEBI BILSTEIN | 08128 | FERODO | DDF1061C1 | FERODO | DDF6291 |
| FERODO | DDF629 | FERODO | DDF10611 | FERODO | DDF1061 |
| GIRLING | 6025955 | HELLA PAGID | 8DD355102691 | JURID | 562023J |
| JURID | 561573J | JURID | 561573JC1 | LPR | M2421V |
| MERCEDES-BENZ | 1404210212 | MERCEDES-BENZ | 1404210912 | MERCEDES-BENZ | 1404211012 |
| MERCEDES-BENZ | A1404210212 | MERCEDES-BENZ | A1404210912 | MERCEDES-BENZ | A1404211012 |
| METELLI | 230413 | MINTEX | MDC793 | NK | 313329 |
| NK | 203329 | OPTIMAL | BS3530 | OPTIMAL | BS3530C |
| OPTIMAL | BS5930 | OPTIMAL | BS5930C | REMSA | 635310 |
| ROADHOUSE | 635310 | sbs | 1815203329 | SWAG | 10908128 |
| TEXTAR | 92056600 | TRUCKTEC AUTOMOTIVE | 0235031 | TRW | DF2595S |
| VAICO | V3080052 | VALEO | 186464 | ZIMMERMANN | 400142152 |
| ZIMMERMANN | 400142100 | ZIMMERMANN | 400142120 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Mercedes-Benz CL-CLASS купе (C140) | Mercedes-Benz S-CLASS (W140) |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Meyle |
| Висота | 82 мм |
| Діаметр маточини | 112 мм |
| Діаметр отвору для колісного болта | 17 мм |
| Код запчастини | 0155212021 |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Призначення | Передні колеса |
| Стан | Новий |
| Тип | Вентильовані |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 30 мм |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | S-Class |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø окружності центрів отворів [мм] | 112 |
| Висота [мм] | 82 |
| Діаметр отвору для колісного болта [мм] | 17 |
| Діаметр центрування [мм] | 67 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 320 |
| Код товару | 0155212021 |
| Сторона монтажу | Передня вісь |
| Товщина гальмівного диска [мм] | 30 |
| потрібна кількість | 2 |
- Ціна: 2 608 ₴





