
влевовправо
Диск гальмівний (передній) Opel Combo 01- (280x24.8) (вент.) ICER 78BD9001-2 UA62
- В наявності
- Код: 78BD90012
1 715 ₴
+380 (68) 570-13-23
- +380 (95) 204-16-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

КОД ТОВАРУ
78BD90012

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
78BD9001-2
(ICER)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| ABAKUS | 23103080 | AISIN | Q6F990S | ASHIKA | 60000407 |
| ASHUKI by Palidium | P330026 | ATE | 24012501481 | BOSCH | 0986479077 |
| BOSCH | 0986479S55 | BREMBO | 08224220 | BREMBO | 09915910 |
| EUROBRAKE | 5815313652 | EUROREPAR | 1686334180 | EUROREPAR | 1687780480 |
| FEBI BILSTEIN | 28167 | FEBI BILSTEIN | 44123 | FREMAX | BD9001 |
| JAPANPARTS | DI0407 | JAPKO | 600407 | LUCAS | DF4426 |
| LUCAS CAV | DF4426 | LUCAS DIESEL | DF4426 | LUCAS ELECTRICAL | DF4426 |
| LUCAS ENGINE DRIVE | DF4426 | LUCAS TVS | DF4426 | MASTER-SPORT GERMANY | 24012501481PRPCSMS |
| MEC-DIESEL | 577850 | METELLI | 230825C | MEYLE | 6155216035 |
| MEYLE | 6155210012PD | MOTRIO | 8671017406 | OPEL | 569006 |
| OPEL | 93175376 | OSSCA | 63943 | QUARO | QD9173HC |
| R BRAKE | 78RBD29001 | REMSA | 668510 | ROAD HOUSE | 668510 |
| ROADHOUSE | 668510 | TRW | DF4426 | TRW / KETNER | DF4426 |
| TRW Engine Component | DF4426 | VAUXHALL | 569006 | VAUXHALL | 93175376 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Opel COMBO Tour | Opel COMBO фургон/универсал | Opel MERIVA |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Icer |
| Висота | 42 мм |
| Діаметр маточини | 100 мм |
| Код запчастини | 78BD90012 |
| Стан | Новий |
| Тип | Вентильовані |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 24.8 мм |
| Діаметр диска | 60 мм |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Сумісність з моделлю | Meriva, Combo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø окружності центрів отворів [мм] | 100 |
| Виконання осі | Front |
| Висота [мм] | 42 |
| Діаметр центрування [мм] | 60 |
| Знак відповідності нормам | E1 90R-02C0370/0018 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 280 |
| Код товару | 78BD90012 |
| Технічний інформаційний номер | 78BD9001-2 |
| Товщина гальмівного диска [мм] | 22 |
- Ціна: 1 715 ₴




