
влевовправо
Диск гальмівний (задній) BMW 1 (F20/F21)/3 (F30/F31)/4 (F32/F36) 11- (345x24) B37/N13/N47/ 24.0124-0250.2 UA62
- В наявності
- Код: 24012402502
7 371 ₴
+380 (68) 570-13-23
- +380 (95) 204-16-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

КОД ТОВАРУ
24012402502

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
24.0124-0250.2
(ATE)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AP | 25572Z | BMW | 34206797605 | BOSCH | 0986479E06 |
| BRECO | BZ9182 | BREMBO | 09C39613 | CAR | 2421848 |
| DELPHI | BG9498BC | FERODO | DDF2623VC1 | HELLA | 8DD355120801 |
| HELLA PAGID | 8DD355120801 | JURID | 563208JVC1 | LPR | B2088VBR |
| MEYLE | 3835231005PD | TEXTAR | 92265125 | TRW | DF6602S |
| ZIMMERMANN | 150292120 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| BMW 3 (F30, F35, F80) | BMW 4 купе (F32, F82) | BMW 3 Touring (F31) |
| BMW 4 Gran Coupe (F36) | BMW 1 (F20) | BMW 2 Кабриолет (F23) |
| BMW 2 КУПЕ (F22, F87) | BMW 1 (F21) |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ATE |
| Висота | 66.1 мм |
| Діаметр отвору для колісного болта | 16.5 мм |
| Код запчастини | 24012402502 |
| Конструктивні особливості | З болтами/гвинтами |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Стан | Новий |
| Тип | Високовуглецевий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 24 мм |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | 3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø окружності центрів отворів [мм] | 120,0 |
| Висота [мм] | 66,1 |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з гвинтами |
| Діаметр центрування [мм] | 75,0 |
| Знак відповідності нормам | E1 90R-02C0410/1024 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 345,0 |
| Код товару | 24012402502 |
| Товщина гальмівного диска [мм] | 24,0 |
- Ціна: 7 371 ₴




