
влевовправо
Диск гальмівний (задній) MB A-class (W176) /B-class (W246)/GLA-class (X156) 12- (295x10) 24.0110-0382.1 UA62
- В наявності
- Код: 24011003821
2 383 ₴
+380 (68) 570-13-23
- +380 (95) 204-16-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

КОД ТОВАРУ
24011003821

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
24.0110-0382.1
(ATE)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| BOSCH | 0986479A04 | BRECO | BV6012 | BREMBO | 08B34841 |
| BREMBO | 08B3484X | CAR | 1421776 | CIFAM | 8001463C |
| FTE | BS7510 | FTE | BS7510B | GALFER | B1G21003821 |
| GALFER | G2110382 | HELLA | 8DD355119421 | HELLA PAGID | 8DD355119421 |
| LPR | M2093P | MERCEDES-BENZ | 2464230112 | MERCEDES-BENZ | 2464230712 |
| MERCEDES-BENZ | A2464230112 | MERCEDES-BENZ | A2464230712 | METELLI | 231463C |
| MINTEX | MDC2521 | NK | 2033126 | NK | 3133126 |
| PILENGA | 5914 | QUINTON HAZELL | BDC6076 | REMSA | 6152300 |
| ROADHOUSE | 6152300 | sbs | 18152033126 | sbs | 18153133126 |
| TEXTAR | 92254903 | TRW | DF6634 | VALEO | 197476 |
| ZIMMERMANN | 400369120 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Mercedes-Benz B-CLASS (W246, W242) | Mercedes-Benz A-CLASS (W176) | Mercedes-Benz GLA-CLASS (X156) |
| Mercedes-Benz CLA Shooting Brake (X117) | Mercedes-Benz CLA купе (C117) |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ATE |
| Висота | 44 мм |
| Діаметр отвору для колісного болта | 15.2 мм |
| Код запчастини | 24011003821 |
| Конструктивні особливості | З болтами/гвинтами |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Стан | Новий |
| Тип | Невентильовані |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 10 мм |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | B-Class, GLA-Class, A-Class |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø окружності центрів отворів [мм] | 112,0 |
| Висота [мм] | 44,0 |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з гвинтами |
| Діаметр центрування [мм] | 67,0 |
| Знак відповідності нормам | E1 90R-02C0165/0957 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 295,0 |
| Код товару | 24011003821 |
| Товщина гальмівного диска [мм] | 10,0 |
- Ціна: 2 383 ₴





