
влевовправо
Диск гальмівний (передній) BMW 5 (G30/F90)/7 (G11/G12)/X5 (G05/F95) 15- (395x36) (L) BOSCH 0 986 479 F64 UA62
- В наявності
- Код: 0986479F64
8 700 ₴
+380 (68) 570-13-23
- +380 (95) 204-16-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

КОД ТОВАРУ
0986479F64

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
0 986 479 F64
(BOSCH)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| APEC | DSK3568B | BMW | 34106887657 | BMW | 34116878045 |
| BREMBO | 09D89723 | BREMBO | PD3451 | JURID | 563752JC1 |
| PILENGA | V1429LB1 | TEXTAR | 92354005 | ZIMMERMANN | 150295732 |
| ZIMMERMANN | 150295752 | ZIMMERMANN | 150295720 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| BMW 5 (G30, F90) | BMW 5 Touring (G31) | BMW 6 Gran Turismo (G32) |
| BMW 7 (G11, G12) | BMW X5 (G05, F95) | BMW X6 (G06, F96) |
| BMW 8 Купе (G15, F92) | BMW 8 Gran Coupe (G16, F93) | BMW 8 Кабриолет (G14, F91) |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Висота | 66.1 мм |
| Діаметр маточини | 112 мм |
| Код запчастини | 0986479F64 |
| Конструктивні особливості | З болтами/гвинтами |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Стан | Новий |
| Тип | Високовуглецевий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 36 мм |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | X5, X6, 7-Series, 6 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø окружності центрів отворів [мм] | 112 |
| Висота [мм] | 66,1 |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з гвинтами |
| Діаметр центрування [мм] | 67 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 395 |
| Код товару | 0986479F64 |
| Товщина гальмівного диска [мм] | 36 |
| парні номери артикулів | 0986479F55 |
- Ціна: 8 700 ₴




