
влевовправо
Диск гальмівний (передній) Skoda Citigo 1.0 11-19/VW Up 1.0 12- (256x22) (з покриттям) (ве 24.0122-0281.1 UA62
- В наявності
- Код: 24012202811
2 339 ₴
+380 (68) 570-13-23
- +380 (95) 204-16-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

КОД ТОВАРУ
24012202811

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
24.0122-0281.1
(ATE)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| BOSCH | 0986479776 | BREMBO | 09B97510 | BREMBO | 09B97511 |
| CAR | 1421716 | FERODO | DDF2184 | FERODO | DDF2184C |
| GALFER | B1G22202811 | GALFER | G2122281 | HELLA | 8DD355118261 |
| HELLA PAGID | 8DD355118261 | LPR | V2020V | METELLI | 231371C |
| MEYLE | 1155210006 | NK | 3147157 | NK | 2047157 |
| PAGID | 55394PRO | PILENGA | V498 | sbs | 18152047157 |
| SEAT | 1S0615301 | SEAT | 1S0615301H | SEAT | 1S0615301L |
| SEAT | 1S0615301M | SKODA | 1S0615301 | SKODA | 1S0615301H |
| SKODA | 1S0615301L | SKODA | 1S0615301M | TEXTAR | 92287003 |
| TEXTAR | 92239403 | TRW | DF6252 | VAG | 1S0615301L |
| VAG | 1S0615301H | VAG | 1S0615301 | VAG | 1S0615301M |
| VALEO | 197579 | ZIMMERMANN | 600325020 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Seat Mii (KF1_) | Skoda CITIGO | VW UP |
| VW LOAD UP (US) |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ATE |
| Висота | 36.7 мм |
| Діаметр отвору для колісного болта | 13.8 мм |
| Код запчастини | 24012202811 |
| Конструктивні особливості | З болтами/гвинтами |
| Кількість отворів | 4 шт. |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Стан | Новий |
| Тип | Високовуглецевий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 22 мм |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Mii, Load Up, UP! |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø окружності центрів отворів [мм] | 100,0 |
| Висота [мм] | 36,7 |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з гвинтами |
| Діаметр центрування [мм] | 65,0 |
| Знак відповідності нормам | E1 90R-02C0118/0363 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 256,0 |
| Код товару | 24012202811 |
| Товщина гальмівного диска [мм] | 22,0 |
- Ціна: 2 339 ₴





