
влевовправо
Диск гальмівний (задній) Toyota Camry 2.0-3.5 16V 17-/Lexus ES 2.5 18- (281x12) ATE 24.0112-0228.1 UA62
- В наявності
- Код: 24011202281
2 151 ₴
+380 (68) 570-13-23
- +380 (95) 204-16-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

КОД ТОВАРУ
24011202281

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
24.0112-0228.1
(ATE)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AP | 10017V | BENDIX | BDS2096 | BLUE PRINT | ADT343310 |
| BOSCH | 0986479E91 | BRECO | BV6183 | BREMBO | 08D41811 |
| DELPHI | BG4928C | FEBI BILSTEIN | 108688 | FTE | BS7888B |
| HELLA | 8DD355132401 | HELLA PAGID | 8DD355132401 | HERTH+BUSS JAKOPARTS | J3312084 |
| KAVO PARTS | BR9532C | LEXUS | 4243178010 | MINTEX | MDC2912C |
| NIPPARTS | N3312081 | NK | 3145181 | REMSA | 6179500 |
| ROADHOUSE | 6179500 | sbs | 18153145181 | TEXTAR | 92301403 |
| TOYOTA | 4243178010 | TRW | DF8335 | ZIMMERMANN | 590282920 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Lexus NX (_Z1_) | Lexus ES (_Z10_, _A10_, _H10_) | Lexus UX (_AA1_, _AH1_, _MA1_) |
| Toyota CAMRY (_V7_, _VA7_, _VH7_) | Toyota C-HR (_X1_) | Toyota RAV 4 V (_A5_, _H5_) |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ATE |
| Висота | 44.5 мм |
| Діаметр отвору для колісного болта | 14.5 мм |
| Код запчастини | 24011202281 |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Стан | Новий |
| Тип | Невентильовані |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 12 мм |
| Сумісність з маркою | Lexus, Toyota |
| Сумісність з моделлю | Camry, NX, RAV4, ES, UX |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø окружності центрів отворів [мм] | 114,3 |
| Висота [мм] | 44,5 |
| Діаметр центрування [мм] | 62,0 |
| Знак відповідності нормам | E1 90R-02C0165/0359 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 281,0 |
| Код товару | 24011202281 |
| Товщина гальмівного диска [мм] | 12,0 |
- Ціна: 2 151 ₴




