
влевовправо
Диск гальмівний (задній) MB A-class (W169)/B (W245) 04-12 (258х8) (з покр.) (повний) ATE 24.0108-0113.1 UA62
- В наявності
- Код: 24010801131
1 627 ₴
+380 (68) 570-13-23
- +380 (95) 204-16-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

КОД ТОВАРУ
24010801131

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
24.0108-0113.1
(ATE)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| BARUM | BAR08113 | BENDIX | 562274B | BOSCH | 0986479235 |
| BRECO | BS7646 | BREMBO | 08958010 | BREMBO | 08958011 |
| CAR | 1421169 | DELPHI | BG3910 | FEBI BILSTEIN | 24750 |
| FERODO | DDF1258C1 | FERODO | DDF1258C | FERODO | DDF1258 |
| FTE | BS5439 | GALFER | B1G20801131 | GALFER | G2108113 |
| HELLA | 8DD355111091 | HELLA | 8DD355111101 | HELLA PAGID | 8DD355111091 |
| HELLA PAGID | 8DD355111101 | JURID | 562274J | LPR | M2003P |
| MERCEDES | 169423091290 | MERCEDES-BENZ | A1694230312 | MERCEDES-BENZ | A1694230912 |
| MERCEDES-BENZ | 1694230912 | MERCEDES-BENZ | 1694230312 | METELLI | 230833C |
| MEYLE | 0155230027PD | MINTEX | MDC1846 | NK | 203374 |
| PAGID | 54321PRO | PAGID | 54321 | PEX | 140824 |
| sbs | 1815203374 | TEXTAR | 98200132101 | TEXTAR | 92132103 |
| TEXTAR | 98200132101PRO | TEXTAR | 92132100 | TRW | DF4453 |
| TRW | DF4453BP | VALEO | 197036 | ZIMMERMANN | 400364420 |
| ZIMMERMANN | 400364400 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Mercedes-Benz A-CLASS (W169) | Mercedes-Benz B-CLASS (W245) |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ATE |
| Висота | 57.3 мм |
| Діаметр отвору для колісного болта | 15 мм |
| Код запчастини | 24010801131 |
| Конструктивні особливості | З болтами/гвинтами |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Стан | Новий |
| Тип | Невентильовані |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 8 мм |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | B-Class, A-Class |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø окружності центрів отворів [мм] | 112,0 |
| Висота [мм] | 57,3 |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з гвинтами |
| Діаметр центрування [мм] | 67,0 |
| Знак відповідності нормам | E1 90R-02C0248/0845 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 258,0 |
| Код товару | 24010801131 |
| Товщина гальмівного диска [мм] | 8,0 |
- Ціна: 1 627 ₴



