
влевовправо
Диск гальмівний (задній) BMW 5 (F10/F11)/6 (F06/F13)/ 7 (F01/F04) 09- (345x24) (з покриття 24.0124-0233.2 UA62
- В наявності
- Код: 24012402332
7 731 ₴
+380 (68) 570-13-23
- +380 (95) 204-16-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

КОД ТОВАРУ
24012402332

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
24.0124-0233.2
(ATE)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| BMW | 34206894381 | BMW | 34216775289 | BOSCH | 0986479D59 |
| BOSCH | 0986479E08 | BREMBO | 09C40413 | CAR | 1421594 |
| HELLA | 8DD355119281 | HELLA PAGID | 8DD355119281 | METELLI | 231329C |
| MEYLE | 3835231003PD | ROULUNDS BRAKING | WD01882 | TEXTAR | 92253903 |
| TEXTAR | 92253925 | TRW | DF6610S | ZIMMERMANN | 150348032 |
| ZIMMERMANN | 150348020 | ZIMMERMANN | 150348052 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| BMW 5 (F10, F18) | BMW 5 Touring (F11) | BMW 6 кабрио (F12) |
| BMW 6 купе (F13) | BMW 7 (F01, F02, F03, F04) | BMW 5 GRAN TURISMO (F07) |
| BMW 6 Gran Coupe (F06) |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ATE |
| Висота | 69 мм |
| Діаметр отвору для колісного болта | 16.5 мм |
| Код запчастини | 24012402332 |
| Конструктивні особливості | З болтами/гвинтами |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Стан | Новий |
| Тип | Високовуглецевий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 24 мм |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | 6, 7-Series |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø окружності центрів отворів [мм] | 120,0 |
| Висота [мм] | 69,0 |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з гвинтами |
| Діаметр центрування [мм] | 75,0 |
| Знак відповідності нормам | E1 90R-02C0391/1024 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 345,0 |
| Код товару | 24012402332 |
| Товщина гальмівного диска [мм] | 24,0 |
- Ціна: 7 731 ₴





