
влевовправо
Диск гальмівний (передній) BMW 5 (F07/F10/F11)/7 (F01-F04) 09- (374x36) (L) ATE 24.0136-0119.2 UA62
- В наявності
- Код: 24013601192
9 329 ₴
+380 (68) 570-13-23
- +380 (95) 204-16-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

КОД ТОВАРУ
24013601192

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
24.0136-0119.2
(ATE)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AP | 25517Z | BMW | 34106894383 | BMW | 34116785675 |
| BOSCH | 0986479E28 | BRECO | BZ9127 | BREMBO | 09C40713 |
| CAR | 1421590 | DELPHI | BG9160BC | FERODO | DDF2042LC1 |
| HELLA | 8DD355120681 | HELLA PAGID | 8DD355120681 | ROULUNDS BRAKING | WD01883 |
| TEXTAR | 92266025 | TRW | DF6613S | ZIMMERMANN | 150291220 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| BMW 7 (F01, F02, F03, F04) | BMW 5 GRAN TURISMO (F07) | BMW 5 (F10, F18) |
| BMW 6 кабрио (F12) | BMW 6 купе (F13) | BMW 6 Gran Coupe (F06) |
| BMW 5 Touring (F11) |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ATE |
| Висота | 66 мм |
| Діаметр отвору для колісного болта | 16.5 мм |
| Код запчастини | 24013601192 |
| Конструктивні особливості | З болтами/гвинтами |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Стан | Новий |
| Тип | Високовуглецевий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 36 мм |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | 6, 7-Series |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø окружності центрів отворів [мм] | 120,0 |
| Висота [мм] | 66,0 |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з гвинтами |
| Діаметр центрування [мм] | 75,0 |
| Знак відповідності нормам | E1 90R-02C0391/1034 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 374,0 |
| Код товару | 24013601192 |
| Товщина гальмівного диска [мм] | 36,0 |
| парні номери артикулів | 24.0136-0118.2 |
- Ціна: 9 329 ₴





