
влевовправо
Диск гальмівний (передній) MB Vito (W447) 14- (330x32) (з покриттям) (вентильований) ATE 24.0132-0186.1 UA62
- В наявності
- Код: 24013201861
3 659 ₴
+380 (68) 570-13-23
- +380 (95) 204-16-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

КОД ТОВАРУ
24013201861

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
24.0132-0186.1
(ATE)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AKEBONO | BN1279 | AKEBONO | BN1279E | AP | 25625V |
| BOSCH | 0986479D13 | BRECO | BV9235 | BREMBO | 09C06411 |
| DELPHI | BG9174C | FEBI BILSTEIN | 104855 | FERODO | FCR379A |
| FTE | BS7835 | FTE | BS7835B | HELLA | 8DD355123501 |
| HELLA PAGID | 8DD355123501 | JURID | 569261J | LPR | M2096V |
| MERCEDES | 447421001207 | MERCEDES-BENZ | 4474210012 | MERCEDES-BENZ | A4474210012 |
| MEYLE | 0155210041 | MINTEX | MDC2728 | NK | 2033129 |
| NK | 3133129 | REMSA | 6165710 | ROADHOUSE | 6165710 |
| sbs | 18152033129 | sbs | 18153133129 | TEXTAR | 92279403 |
| TEXTAR | 92279405 | TRW | DF6744S | ZIMMERMANN | 400550920 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Mercedes-Benz V-CLASS (W447) | Mercedes-Benz VITO Фургон (W447) | Mercedes-Benz VITO Dualiner (W447) |
| Mercedes-Benz VITO Tourer (W447) |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ATE |
| Висота | 58.5 мм |
| Діаметр отвору для колісного болта | 15 мм |
| Код запчастини | 24013201861 |
| Конструктивні особливості | З болтами/гвинтами |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Стан | Новий |
| Тип | Високовуглецевий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 32 мм |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Vito, V-Class |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø окружності центрів отворів [мм] | 112,0 |
| Висота [мм] | 58,5 |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з гвинтами |
| Діаметр центрування [мм] | 67,0 |
| Знак відповідності нормам | E1 90R-02C0115/1107 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 330,0 |
| Код товару | 24013201861 |
| Товщина гальмівного диска [мм] | 32,0 |
- Ціна: 3 659 ₴





