
влевовправо
Диск гальмівний (передній) Ford Mondeo V 13- (300x28) (з покриттям) (вентильований) ATE 24.0128-0286.1 UA62
- В наявності
- Код: 24012802861
4 423 ₴
+380 (68) 570-13-23
- +380 (95) 204-16-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

КОД ТОВАРУ
24012802861

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
24.0128-0286.1
(ATE)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AP | 25648V | BENDIX | BDS1680 | BOSCH | 0986479D85 |
| BRECO | BV9258 | BREMBO | 09N25521 | CAR | 1421860 |
| CIFAM | 8001790C | DELPHI | BG4702C | FEBI BILSTEIN | 104953 |
| FERODO | DDF2337C | FORD | DG9C1125AC | FORD | 2017128 |
| FORD | 2037502 | FORD | 5202199 | FORD | 5322975 |
| FORD | DG9C1125AD | FORD | DG9C1125AE | FORD | DG9C1125AF |
| HELLA | 8DD355123161 | HELLA PAGID | 8DD355123161 | JURID | 563154JC |
| METELLI | 231790C | MEYLE | 7155210044PD | MINTEX | MDC2662 |
| NK | 312599 | PILENGA | V1502 | QUINTON HAZELL | BDC6065 |
| REMSA | 6160510 | ROADHOUSE | 6160510 | sbs | 1815312599 |
| TEXTAR | 92268605 | TEXTAR | 92268603 | TRW | DF6811 |
| ZIMMERMANN | 250137520 | ZIMMERMANN | 250137552 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Ford MONDEO V Наклонная задняя часть | Ford MONDEO V Turnier | Ford MONDEO V седан (CD) |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ATE |
| Висота | 50.9 мм |
| Діаметр отвору для колісного болта | 13.8 мм |
| Код запчастини | 24012802861 |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Стан | Новий |
| Тип | Високовуглецевий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 28 мм |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Mondeo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø окружності центрів отворів [мм] | 108,0 |
| Висота [мм] | 50,9 |
| Діаметр центрування [мм] | 63,5 |
| Знак відповідності нормам | E1 90R-02C0115/0650 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 300,0 |
| Код товару | 24012802861 |
| Товщина гальмівного диска [мм] | 28,0 |
- Ціна: 4 423 ₴





