
влевовправо
Диск гальмівний (передній) MB C-class (W205)/E-class (W213) 13- (305х28) (вент.) (з покрит 24.0128-0330.1 UA62
- В наявності
- Код: 24012803301
4 430 ₴
+380 (68) 570-13-23
- +380 (95) 204-16-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

КОД ТОВАРУ
24012803301

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
24.0128-0330.1
(ATE)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| ATE | 24012803001 | BOSCH | 0986479H46 | BREMBO | 09D52613 |
| FEBI BILSTEIN | 175190 | MERCEDES | 0004212512 | MERCEDES-BENZ | 0004212512 |
| MERCEDES-BENZ | A0004212512 | MEYLE | 0835211000PD | TEXTAR | 92343625 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Mercedes-Benz C-CLASS T-Model (S205) | Mercedes-Benz C-CLASS (W205) | Mercedes-Benz C-CLASS Кабриолет (A205) |
| Mercedes-Benz C-CLASS Купе (C205) | Mercedes-Benz E-CLASS (W213) | Mercedes-Benz E-CLASS T-Model (S213) |
| Mercedes-Benz E-CLASS Кабриолет (A238) | Mercedes-Benz E-CLASS Купе (C238) |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ATE |
| Висота | 62.5 мм |
| Діаметр отвору для колісного болта | 15.4 мм |
| Код запчастини | 24012803301 |
| Конструктивні особливості | З болтами/гвинтами |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Стан | Новий |
| Тип | Високовуглецевий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 28 мм |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | C-Class |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø окружності центрів отворів [мм] | 112,0 |
| Висота [мм] | 62,5 |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з гвинтами |
| Діаметр центрування [мм] | 69,0 |
| Знак відповідності нормам | E1 90R-02C0115/1039 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 305,0 |
| Код товару | 24012803301 |
| Товщина гальмівного диска [мм] | 28,0 |
- Ціна: 4 430 ₴





