
влевовправо
Диск гальмівний (передній) BMW 5 (E28) 1.8-2.8/2.4d 81-87 (284x22) MEYLE 315 521 3004 UA62
- В наявності
- Код: 3155213004
1 369 ₴
+380 (68) 570-13-23
- +380 (95) 204-16-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

КОД ТОВАРУ
3155213004

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
315 521 3004
(MEYLE)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| APEC | DSK624 | ATE | 422135 | ATE | 24012201351 |
| BMW | 1151656 | BMW | 34111151656 | BMW | 34111163135 |
| BMW | 34111163136 | BMW | 1151655 | BMW | 1163135 |
| BMW | 1163136 | BMW | 34111151655 | BORG & BECK | BBD4362 |
| BOSCH | 0986478043 | BREMBO | 09448620 | DELPHI | BG212 |
| DELPHI | BG2212 | FEBI BILSTEIN | 04440 | FERODO | DDF173 |
| FERODO | DDF1731 | FTE | BS3201 | HELLA PAGID | 8DD355100501 |
| JURID | 561186J | LEMFÖRDER | 10398 | LEMFÖRDER | 1039802 |
| LPR | B2101V | MAPCO | 15713 | MINTEX | MDC283 |
| NK | 201513 | OPTIMAL | BS3170 | OPTIMAL | BS3170C |
| QUINTON HAZELL | BDC3201 | REMSA | 631710 | SWAG | 20904440 |
| TEXTAR | 92022300 | TEXTAR | 98200022301 | TOPRAN | 500571 |
| TRISCAN | 812011109 | TRUCKTEC AUTOMOTIVE | 0834017 | TRW | DF1565 |
| VAICO | V2080013 | VALEO | 185095 | VALEO | 186122 |
| ZIMMERMANN | 150125200 | ZIMMERMANN | 150125252 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| BMW 5 (E28) |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Meyle |
| Висота | 76.3 мм |
| Діаметр маточини | 120 мм |
| Код запчастини | 3155213004 |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Призначення | Передні колеса |
| Стан | Новий |
| Тип | Вентильовані |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 22 мм |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø окружності центрів отворів [мм] | 120 |
| Висота [мм] | 76,3 |
| Діаметр центрування [мм] | 79 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 284 |
| Код товару | 3155213004 |
| Сторона монтажу | Передня вісь |
| Товщина гальмівного диска [мм] | 22 |
| потрібна кількість | 2 |
- Ціна: 1 369 ₴




