
влевовправо
Диск гальмівний (передній) Renault Megane IV 18-/Talisman 15- (296x26) ATE 24.0126-0189.1 UA62
- В наявності
- Код: 24012601891
3 850 ₴
+380 (68) 570-13-23
- +380 (95) 204-16-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

КОД ТОВАРУ
24012601891

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
24.0126-0189.1
(ATE)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AP | 25743V | BENDIX | BDS1538 | BOSCH | 0986479F05 |
| BRECO | BV9353 | BREMBO | 09C65511 | CAR | 1422104 |
| DELPHI | BG5013C | FEBI BILSTEIN | 171469 | FERODO | DDF2952C |
| FTE | 9082816 | HELLA | 8DD355131871 | HELLA PAGID | 8DD355131871 |
| HERTH+BUSS JAKOPARTS | J3301117 | LPR | R1083VR | MERCEDES-BENZ | 4204211800 |
| MERCEDES-BENZ | A4204211800 | MINTEX | MDC2854C | NISSAN | 402066RN0A |
| NK | 3139108 | RENAULT | 402066RN0A | RENAULT | 402062000R |
| TEXTAR | 92300703 | TRW | DF4615 | ZIMMERMANN | 470540620 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Renault MEGANE IV | Renault MEGANE IV Grandtour (K9A/M/N_) | Renault MEGANE IV седан |
| Renault TALISMAN | Renault TALISMAN Grandtour (US) |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ATE |
| Висота | 44 мм |
| Діаметр отвору для колісного болта | 15.8 мм |
| Код запчастини | 24012601891 |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Стан | Новий |
| Тип | Високовуглецевий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 26 мм |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Megane |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø окружності центрів отворів [мм] | 114,3 |
| Висота [мм] | 44,0 |
| Діаметр центрування [мм] | 68,0 |
| Знак відповідності нормам | E1 90R-02C0115/1044 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 296,0 |
| Код товару | 24012601891 |
| Товщина гальмівного диска [мм] | 26,0 |
- Ціна: 3 850 ₴



