
влевовправо
Диск гальмівний (задній) BMW 1 (F20/F21) 11-/ 2 (F22/F23) 14- (290x11) (з покриттям) (повн 24.0111-0175.1 UA62
- В наявності
- Код: 24011101751
1 989 ₴
+380 (68) 570-13-23
- +380 (95) 204-16-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

КОД ТОВАРУ
24011101751

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
24.0111-0175.1
(ATE)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AP | 15058V | BENDIX | BDS1140 | BMW | 34216792225 |
| BOSCH | 0986479043 | BRECO | BV6050 | BREMBO | 08C11511 |
| CAR | 1421585 | CIFAM | 8001366C | DELPHI | BG4649C |
| FEBI BILSTEIN | 39113 | FERODO | DDF2197C | FTE | BS7344B |
| HELLA | 8DD355120231 | HELLA | 8DD355129731 | HELLA PAGID | 8DD355120231 |
| HELLA PAGID | 8DD355129731 | LPR | B2058PR | MEYLE | 3155230030PD |
| MINTEX | MDC2557 | PILENGA | 5560 | REMSA | 6145000 |
| ROADHOUSE | 6145000 | sbs | 18153115102 | TEXTAR | 92261003 |
| TRW | DF6137 | VALEO | 197607 | VALEO | 672587 |
| ZIMMERMANN | 150349920 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| BMW 1 (F20) | BMW 2 Кабриолет (F23) | BMW 2 КУПЕ (F22, F87) |
| BMW 1 (F21) |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ATE |
| Висота | 66 мм |
| Діаметр отвору для колісного болта | 16.5 мм |
| Код запчастини | 24011101751 |
| Конструктивні особливості | З болтами/гвинтами |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Стан | Новий |
| Тип | Високовуглецевий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 11 мм |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø окружності центрів отворів [мм] | 120,0 |
| Висота [мм] | 66,0 |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з гвинтами |
| Діаметр центрування [мм] | 75,0 |
| Знак відповідності нормам | E1 90R-02C0248/0739 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 290,0 |
| Код товару | 24011101751 |
| Товщина гальмівного диска [мм] | 11,0 |
- Ціна: 1 989 ₴




