
влевовправо
Диск гальмівний (задній) Jeep Cherokee 2.0-3.2 13- (320x12) BOSCH 0 986 479 G74 UA62
- В наявності
- Код: 0986479G74
2 874 ₴
+380 (68) 570-13-23
- +380 (95) 204-16-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

КОД ТОВАРУ
0986479G74

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
0 986 479 G74
(BOSCH)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| A.B.S. | 18706 | AKRON-MALÒ | 1110538 | ATE | 24011202151 |
| BLUE PRINT | ADA104376 | BORG & BECK | BBD5470 | CHRYSLER | 04779886AB |
| CHRYSLER | 04779886AC | CHRYSLER | 4779886AB | CHRYSLER | 4779886AC |
| CHRYSLER | 4779886AB001 | COMLINE | AND7132 | COMLINE | ADC2950 |
| DELPHI | BG4961C | DON | PCD17822 | EUROBRAKE | 5815319336 |
| FEBI BILSTEIN | 170598 | HELLA | 8DD355132101 | HELLA PAGID | 8DD355132101 |
| IAP QUALITY PARTS | 70910054 | JEEP | 04779886AB | JEEP | 04779886AC |
| JEEP | 68243428AB | JEEP | 4779886AB001 | JEEP | 4779886AC |
| JEEP | 4779886AB | MINTEX | MDC2874C | NK | 319336 |
| OPEN PARTS | BDA283510 | QUARO | QD8593 | ROTINGER | RT12063 |
| ROTINGER | RT12063GL | ROTINGER | RT12063GLT3 | ROTINGER | RT12063GLT5 |
| ROTINGER | RT12063GLT6 | ROTINGER | RT12063GLT9 | SWAG | 33106448 |
| TEXTAR | 92304103 | TRISCAN | 8120101150C |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| JEEP (BAW) CHEROKEE (KL) | JEEP (BAW) CHEROKEE VAN (KL) |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Висота | 33.2 мм |
| Діаметр маточини | 110 мм |
| Код запчастини | 0986479G74 |
| Конструктивні особливості | З болтами/гвинтами |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Стан | Новий |
| Тип | Високовуглецевий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 12 мм |
| Сумісність з маркою | Jeep |
| Сумісність з моделлю | Cherokee |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø окружності центрів отворів [мм] | 110 |
| Висота [мм] | 33,2 |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з гвинтами |
| Діаметр центрування [мм] | 70 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 320 |
| Код товару | 0986479G74 |
| Товщина гальмівного диска [мм] | 12 |
- Ціна: 2 874 ₴





