
влевовправо
Диск гальмівний (задній) MB GL-class (X166)/GLE (W166) (345x26) (з покр) (з вентиляцією/отв 0 986 479 F69 UA62
- В наявності
- Код: 0986479F69
3 510 ₴
+380 (68) 570-13-23
- +380 (95) 204-16-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

КОД ТОВАРУ
0986479F69

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
0 986 479 F69
(BOSCH)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| APEC | DSK3238 | BREMBO | 09B71011 | BREMBO | PAD1545 |
| DELPHI | BG9223C | FERODO | DDF2677DS1D | GIRLING | DF6835S |
| MERCEDES-BENZ | 1664230512 | MERCEDES-BENZ | A1664230512 | MINTEX | BDS1603 |
| MINTEX | MDC2901C | MINTEX | MDC82901C | NK | 3133158 |
| OPTIMAL GERMANY | BS9956HC | PAGID | 56079HC | PILENGA | V1006 |
| REMSA | 6174410 | ROADHOUSE | 6174410 | TEXTAR | 92307905 |
| TRW | DF6835S | TRW | DF8746S | ZIMMERMANN | 400369954 |
| ZIMMERMANN | 400369955 | ZIMMERMANN | 400369920 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Mercedes-Benz M-CLASS (W166) | Mercedes-Benz GL-CLASS (X166) | Mercedes-Benz GLS (X166) |
| Mercedes-Benz GLE (W166) | Mercedes-Benz GLE Coupe (C292) |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Висота | 54 мм |
| Діаметр маточини | 112 мм |
| Код запчастини | 0986479F69 |
| Конструктивні особливості | З болтами/гвинтами |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Стан | Новий |
| Тип | Високовуглецевий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 26 мм |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø окружності центрів отворів [мм] | 112 |
| Висота [мм] | 54 |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з гвинтами |
| Діаметр центрування [мм] | 67 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 345 |
| Код товару | 0986479F69 |
| Товщина гальмівного диска [мм] | 26 |
- Ціна: 3 510 ₴




