
влевовправо
Диск гальмівний (задній) Mini (F55/F56/F57) 13- (259x10) B36/B37/B38/B46/B47/B48 MEYLE 315 523 0063/PD UA62
- В наявності
- Код: 3155230063PD
1 567 ₴
+380 (68) 570-13-23
- +380 (95) 204-16-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

КОД ТОВАРУ
3155230063PD

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
315 523 0063/PD
(MEYLE)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| APEC | DSK3125 | APEC | SDK6813 | ATE | 24011003961 |
| BLUE PRINT | ADB114320 | BORG & BECK | BBD5426 | BOSCH | 0986479C96 |
| BREMBO | 08C74511 | COMLINE | ADC1789 | COMLINE | AND6700 |
| DELPHI | BG4706C | FEBI BILSTEIN | 104103 | FERODO | DDF2656C |
| FTE | BS7826B | GIRLING | 6067954 | HELLA PAGID | 8DD355123491 |
| JAPANPARTS | DP0136 | JAPANPARTS | DP0136C | JURID | 563220JC |
| MINI | 34216799383 | MINI | 6799383 | MINTEX | MDC2727 |
| NK | 314049 | OPTIMAL | BS9144C | REMSA | 6161800 |
| ROADHOUSE | 6161800 | sbs | 1815314049 | SWAG | 11104103 |
| TEXTAR | 92279303 | TRW | DF6795 | VALEO | 197779 |
| ZIMMERMANN | 150292820 | ZIMMERMANN | 150292852 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| MINI MINI (F56) | MINI MINI (F55) | MINI MINI кабрио (F57) |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Meyle |
| Висота | 50.8 мм |
| Діаметр маточини | 112 мм |
| Діаметр отвору для колісного болта | 16.7 мм |
| Код запчастини | 3155230063PD |
| Конструктивні особливості | З болтами/гвинтами |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Призначення | Задні колеса |
| Стан | Новий |
| Тип | Невентильовані |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 10 мм |
| Сумісність з маркою | Mini |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø окружності центрів отворів [мм] | 112 |
| Висота [мм] | 50,8 |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з гвинтами |
| Діаметр отвору для колісного болта [мм] | 16,7 |
| Діаметр центрування [мм] | 67 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 259 |
| Код товару | 3155230063PD |
| Сторона монтажу | Задня вісь |
| Товщина гальмівного диска [мм] | 10 |
| потрібна кількість | 2 |
- Ціна: 1 567 ₴





