
влевовправо
Диск гальмівний (передній) MB A-class (W169) 04-12 (276x12) ATE 24.0112-0167.1 UA62
- В наявності
- Код: 24011201671
1 845 ₴
+380 (68) 570-13-23
- +380 (95) 204-16-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

КОД ТОВАРУ
24011201671

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
24.0112-0167.1
(ATE)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| BENDIX | 562309B | BLUE PRINT | ADU174325 | BOSCH | 0986479185 |
| BRECO | BS7623 | BREMBO | 08867910 | BREMBO | 08867911 |
| BREMBO | 08867914 | CAR | 1421166 | DELPHI | BG3840 |
| FEBI BILSTEIN | 28634 | FERODO | DDF12191 | FERODO | DDF1219 |
| FTE | BS5438 | GALFER | B1G21201671 | GALFER | G2112167 |
| HELLA | 8DD355111031 | HELLA | 8DD355111041 | HELLA PAGID | 8DD355111041 |
| HELLA PAGID | 8DD355111031 | JURID | 562309J | MERCEDES | 169421001290 |
| MERCEDES-BENZ | 1694210012 | MERCEDES-BENZ | A1694210012 | MINTEX | MDC1751 |
| NK | 203371 | PAGID | 54318PRO | PAGID | 54318 |
| QUINTON HAZELL | BDC5438 | QUINTON HAZELL | 667400 | QUINTON HAZELL | BSF5438 |
| REMSA | 667400 | ROADHOUSE | 667400 | sbs | 1815203371 |
| TEXTAR | 92131800 | TEXTAR | 98200131801 | TEXTAR | 98200131801PRO |
| TEXTAR | 92131803 | TRW | DF4383 | VALEO | 186798 |
| ZIMMERMANN | 400364120 | ZIMMERMANN | 400364100 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Mercedes-Benz A-CLASS (W169) |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ATE |
| Висота | 44.5 мм |
| Діаметр отвору для колісного болта | 15.3 мм |
| Код запчастини | 24011201671 |
| Конструктивні особливості | З болтами/гвинтами |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Стан | Новий |
| Тип | Високовуглецевий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 12 мм |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | A-Class |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø окружності центрів отворів [мм] | 112,0 |
| Висота [мм] | 44,5 |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з гвинтами |
| Діаметр центрування [мм] | 67,0 |
| Знак відповідності нормам | E1 90R-02C0165/0360 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 276,0 |
| Код товару | 24011201671 |
| Товщина гальмівного диска [мм] | 12,0 |
- Ціна: 1 845 ₴





