
влевовправо
Диск гальмівний (передній) MB E-class (W213)/GLC-class (X253) 16- (342x32) (з покрит.) (ве 24.0132-0302.2 UA62
- В наявності
- Код: 24013203022
7 711 ₴
+380 (68) 570-13-23
- +380 (95) 204-16-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

КОД ТОВАРУ
24013203022

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
24.0132-0302.2
(ATE)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AP | 25753Z | BOSCH | 0986479H41 | BRECO | BZ9364 |
| BREMBO | 09D52913 | FEBI BILSTEIN | 175168 | MERCEDES-BENZ | 0004212812 |
| MERCEDES-BENZ | 0004218800 | MERCEDES-BENZ | A0004212812 | MERCEDES-BENZ | A0004218800 |
| MEYLE | 0835211008PD | ZIMMERMANN | 400552130 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Mercedes-Benz CLS (C257) | Mercedes-Benz E-CLASS (W213) | Mercedes-Benz E-CLASS T-Model (S213) |
| Mercedes-Benz E-CLASS Кабриолет (A238) | Mercedes-Benz E-CLASS Купе (C238) | Mercedes-Benz GLC (X253) |
| Mercedes-Benz GLC Coupe (C253) |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ATE |
| Висота | 62.5 мм |
| Діаметр отвору для колісного болта | 15.3 мм |
| Код запчастини | 24013203022 |
| Конструктивні особливості | З болтами/гвинтами |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Стан | Новий |
| Тип | Високовуглецевий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 32 мм |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | CLS, GLC |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø окружності центрів отворів [мм] | 112,0 |
| Висота [мм] | 62,5 |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з гвинтами |
| Діаметр центрування [мм] | 69,0 |
| Знак відповідності нормам | E1 90R-02C0679/1102 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 342,0 |
| Код товару | 24013203022 |
| Товщина гальмівного диска [мм] | 32,0 |
- Ціна: 7 711 ₴




