
влевовправо
Диск гальмівний (передній) Jaguar XE/XF 15-/Land Rover Range Rover Velar 17- (325x30) 290.2269.20 UA62
- В наявності
- Код: 290226920
3 923 ₴
+380 (68) 570-13-23
- +380 (95) 204-16-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

КОД ТОВАРУ
290226920

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
290.2269.20
(ZIMMERMANN)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| ATE | 24013002651 | ATE | 24013002531 | BOSCH | 0986479G32 |
| BOSCH | 0986479G96 | BREMBO | 09D06321 | FERODO | DDF2734C1 |
| HELLA PAGID | 8DD355133841 | HERTH+BUSS JAKOPARTS | J3300848 | ICER | 78BD73711 |
| JAGUAR | T4A2342 | JAGUAR | T4A34339 | JAGUAR | T4N1801 |
| JAGUAR (CHERY) | HK831125AA | JAGUAR (CHERY) | T4N1801 | JURID | 563347JC1 |
| LAND ROVER | LR090684 | LAND ROVER | LR125902 | PILENGA | V1874 |
| REMSA | 6178210 | TEXTAR | 92300505 | ZIMMERMANN | 290226952 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| JAGUAR XE (X760) | JAGUAR XF (JB_, X260) | JAGUAR F-PACE (DC_, X761) |
| JAGUAR XF SPORTBRAKE (X260) | Land Rover RANGE ROVER VELAR (L560) |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zimmermann |
| Висота | 48 мм |
| Діаметр маточини | 108 мм |
| Код запчастини | 290226920 |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Стан | Новий |
| Тип | Високовуглецевий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 30 мм |
| Сумісність з маркою | Land Rover, Jaguar |
| Сумісність з моделлю | XF, f-pace, xf sportbrake, XE, Range Rover Velar |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø окружності центрів отворів [мм] | 108 |
| Висота [мм] | 48 |
| Діаметр центрування [мм] | 64 |
| Знак відповідності нормам | ECE R90 APPROVED |
| Зовнішній діаметр [мм] | 325 |
| Код товару | 290226920 |
| Кількість отворів у диску | 5 |
| Товщина гальмівного диска [мм] | 30 |
- Ціна: 3 923 ₴





