
влевовправо
Диск гальмівний (передній) MB A-class (W176)/B-class (W246/W242) 11- (320х30) (вентильован 24.0130-0238.1 UA62
- В наявності
- Код: 24013002381
4 510 ₴
+380 (68) 570-13-23
- +380 (95) 204-16-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

КОД ТОВАРУ
24013002381

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
24.0130-0238.1
(ATE)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AP | 25393V | BOSCH | 0986479A60 | BRECO | BV9003 |
| BREMBO | 09B80751 | HELLA | 8DD355120351 | HELLA PAGID | 8DD355120351 |
| LPR | M2092V | MERCEDES-BENZ | 2464212712 | MERCEDES-BENZ | A2464212712 |
| MINTEX | MDC2569 | NK | 2033124 | NK | 3133124 |
| PILENGA | V1015 | sbs | 18152033124 | sbs | 18153133124 |
| TEXTAR | 92262103 | TEXTAR | 92262105 | VALEO | 197473 |
| ZIMMERMANN | 400369420 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Mercedes-Benz B-CLASS (W246, W242) | Mercedes-Benz A-CLASS (W176) | Mercedes-Benz GLA-CLASS (X156) |
| Mercedes-Benz CLA Shooting Brake (X117) | Mercedes-Benz CLA купе (C117) |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ATE |
| Висота | 51 мм |
| Діаметр отвору для колісного болта | 15 мм |
| Код запчастини | 24013002381 |
| Конструктивні особливості | З болтами/гвинтами |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Стан | Новий |
| Тип | Високовуглецевий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 30 мм |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | B-Class, GLA-Class, A-Class |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø окружності центрів отворів [мм] | 112,0 |
| Висота [мм] | 51,0 |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з гвинтами |
| Діаметр центрування [мм] | 67,0 |
| Знак відповідності нормам | E1 90R-02C0640/1129 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 320,0 |
| Код товару | 24013002381 |
| Товщина гальмівного диска [мм] | 30,0 |
- Ціна: 4 510 ₴




