
влевовправо
Диск гальмівний (задній) Mazda 6 12- (278x10) ATE 24.0110-0421.1 UA62
- В наявності
- Код: 24011004211
2 814 ₴
+380 (68) 570-13-23
- +380 (95) 204-16-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

КОД ТОВАРУ
24011004211

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
24.0110-0421.1
(ATE)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AKEBONO | BN0657 | AKEBONO | BN0657E | AP | 15093V |
| BENDIX | BDS1725 | BLUE PRINT | ADM543127 | BOSCH | 0986479C22 |
| BRECO | BV6085 | BREMBO | 08C42311 | CAR | 1421897 |
| DELPHI | BG4534C | DELPHI | BG4534 | FEBI BILSTEIN | 108480 |
| FERODO | DDF2477C | FTE | BS7495 | HELLA | 8DD355119391 |
| HELLA PAGID | 8DD355119391 | HERTH+BUSS JAKOPARTS | J3313043 | KAVO PARTS | BR4796C |
| MAZDA | GHT226251 | MAZDA | GHT226251A | METELLI | 231757C |
| MINTEX | MDC2518 | NIPPARTS | N3313042 | NK | 203280 |
| NK | 313280 | QUINTON HAZELL | BDC6125 | REMSA | 6151900 |
| ROADHOUSE | 6151900 | sbs | 1815203280 | sbs | 1815313280 |
| TEXTAR | 92254703 | TRW | DF8115 | VALEO | 197630 |
| ZIMMERMANN | 370305220 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Mazda 6 седан (GJ, GH) | Mazda 6 универсал (GJ, GH) |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ATE |
| Висота | 39.5 мм |
| Діаметр отвору для колісного болта | 13.2 мм |
| Код запчастини | 24011004211 |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Стан | Новий |
| Тип | Невентильовані |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 10 мм |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Сумісність з моделлю | 6 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø окружності центрів отворів [мм] | 114,3 |
| Висота [мм] | 39,5 |
| Діаметр центрування [мм] | 68,0 |
| Знак відповідності нормам | E1 90R-02C0165/0359 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 278,0 |
| Код товару | 24011004211 |
| Товщина гальмівного диска [мм] | 10,0 |
- Ціна: 2 814 ₴





