
влевовправо
Диск гальмівний (передній) BMW X3 (E83) 03-11/3 (E90) 04-12 (325x25) (з покриттям) (вентил 24.0125-0160.1 UA62
- В наявності
- Код: 24012501601
3 596 ₴
+380 (68) 570-13-23
- +380 (95) 204-16-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

КОД ТОВАРУ
24012501601

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
24.0125-0160.1
(ATE)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| ATE | 24032501601 | BENDIX | 562350B | BMW | 34113400151 |
| BOSCH | 0986479348 | BREMBO | 09958110 | BREMBO | 09958111 |
| BREMBO | 09958114 | BREMBO | 0995811X | CAR | 1421055 |
| DELPHI | BG3938 | FEBI BILSTEIN | 24794 | FERODO | DDF1271 |
| FERODO | DDF12711 | FTE | BS7071 | GALFER | B1G22501601 |
| GALFER | G2125160 | HELLA | 8DD355112221 | HELLA | 8DD355112231 |
| HELLA PAGID | 8DD355112221 | HELLA PAGID | 8DD355112231 | ICER | 78BD22172 |
| JURID | 562350J | MEYLE | 3835213074PD | MEYLE | 3155213074 |
| MINTEX | MDC1719 | PAGID | 54415 | PAGID | 54415PRO |
| PEX | 140802 | TEXTAR | 92141503 | TEXTAR | 98200141501 |
| TEXTAR | 98200141501PRO | TEXTAR | 92141505 | TEXTAR | 92141500 |
| TRW | DF4392S | VALEO | 197083 | ZIMMERMANN | 150343100 |
| ZIMMERMANN | 150343150 | ZIMMERMANN | 150343120 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| BMW X3 (E83) |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ATE |
| Висота | 62.2 мм |
| Діаметр отвору для колісного болта | 16.5 мм |
| Код запчастини | 24012501601 |
| Конструктивні особливості | З болтами/гвинтами |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Стан | Новий |
| Тип | Високовуглецевий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 25 мм |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | X3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø окружності центрів отворів [мм] | 120,0 |
| Висота [мм] | 62,2 |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з гвинтами |
| Діаметр центрування [мм] | 75,0 |
| Знак відповідності нормам | E1 90R-02C0115/0597 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 325,0 |
| Код товару | 24012501601 |
| Товщина гальмівного диска [мм] | 25,0 |
- Ціна: 3 596 ₴





