
влевовправо
Диск гальмівний (передній) VW Crafter/Man TGE 2.0 TDI 16- (303x28) (вентильований) ATE 24.0128-0316.1 UA62
- В наявності
- Код: 24012803161
3 520 ₴
+380 (68) 570-13-23
- +380 (95) 204-16-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

КОД ТОВАРУ
24012803161

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
24.0128-0316.1
(ATE)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AP | 20032V | BENDIX | BDS1540 | BOSCH | 0986479J83 |
| BRECO | BV7843 | BREMBO | 09D42111 | CAR | 1421990 |
| CIFAM | 8001894C | DELPHI | BG9266C | FEBI BILSTEIN | 107721 |
| FERODO | FCR382A | HELLA | 8DD355125561 | HELLA PAGID | 8DD355125561 |
| HERTH+BUSS JAKOPARTS | J3300803 | JURID | 569276J | LPR | V2026VR |
| MAN | 65508030000 | MAN | 65508030006 | METELLI | 231894C |
| MINTEX | MDC2769C | NK | 3147178 | REMSA | 6211710 |
| ROADHOUSE | 6211710 | sbs | 18153147178 | TEXTAR | 92288403 |
| TRW | DF6589S | VAG | 2N0615301A | VAG | 2N0615301D |
| ZIMMERMANN | 600325520 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| VW CRAFTER c бортовой платформой/ходовая часть (SZ_) | VW CRAFTER Автобус (SYI, SYJ) | VW CRAFTER Фургон (SY_, SX_) |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ATE |
| Висота | 70.3 мм |
| Діаметр отвору для колісного болта | 16.7 мм |
| Код запчастини | 24012803161 |
| Конструктивні особливості | З болтами/гвинтами |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Стан | Новий |
| Тип | Високовуглецевий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 28 мм |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Crafter |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø окружності центрів отворів [мм] | 120,0 |
| Висота [мм] | 70,3 |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з гвинтами |
| Діаметр центрування [мм] | 76,0 |
| Знак відповідності нормам | E1 90R-02C0115/0656 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 303,0 |
| Код товару | 24012803161 |
| Товщина гальмівного диска [мм] | 28,0 |
- Ціна: 3 520 ₴





