
влевовправо
Диск гальмівний (передній) BMW 3 (G30)/X3 (G01/F97)/X4 (G02/F98) 16- (330x24) B46/B47/B48/B57 150.2951.20 UA62
- В наявності
- Код: 150295120
4 816 ₴
+380 (68) 570-13-23
- +380 (95) 204-16-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

КОД ТОВАРУ
150295120

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
150.2951.20
(ZIMMERMANN)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| ATE | 24012402642 | BMW | 34106865722 | BMW | 34106880072 |
| BMW | 34116860907 | BMW (BRILLIANCE) | 34106865722 | BREMBO | 09D90413 |
| FERODO | DDF3049VC1 | HERTH+BUSS JAKOPARTS | J3302205 | JURID | 563693JVC1 |
| PILENGA | V1421B1 | ZIMMERMANN | 150295132 | ZIMMERMANN | 150295152 |
| ZIMMERMANN | 150295153 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| BMW 5 (G30, F90) | BMW 5 Touring (G31) | BMW 3 (G20) |
| BMW X3 (G01, F97) | BMW X4 (G02, F98) | BMW Z4 Roadster (G29) |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zimmermann |
| Висота | 66 мм |
| Діаметр маточини | 112 мм |
| Код запчастини | 150295120 |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Стан | Новий |
| Тип | Високовуглецевий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 24 мм |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | Z4, X3, 3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø окружності центрів отворів [мм] | 112 |
| Висота [мм] | 66 |
| Діаметр центрування [мм] | 67 |
| Знак відповідності нормам | ECE R90 APPROVED |
| Зовнішній діаметр [мм] | 330 |
| Код товару | 150295120 |
| Кількість отворів у диску | 5 |
| Товщина гальмівного диска [мм] | 24 |
- Ціна: 4 816 ₴





