
влевовправо
Диск гальмівний (передній) Mini (F54/F55/F56/F57) 13- (280x22) B36/B37/B38 ATE 24.0122-0292.1 UA62
- В наявності
- Код: 24012202921
3 017 ₴
+380 (68) 570-13-23
- +380 (95) 204-16-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

КОД ТОВАРУ
24012202921

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
24.0122-0292.1
(ATE)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| BMW | 34116866295 | BOSCH | 0986479C97 | BREMBO | 09C74411 |
| CAR | 1421822 | DELPHI | BG4704C | FERODO | DDF2651C |
| GALFER | B1G22202921 | GALFER | G2122292 | MEYLE | 3835210051PD |
| MINI | 34116799347 | MINI | 34116866295 | NK | 314048 |
| sbs | 1815314048 | TEXTAR | 92279203 | VALEO | 197778 |
| ZIMMERMANN | 150292620 | ZIMMERMANN | 150292652 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| BMW 2 Active Tourer (F45) | MINI MINI (F56) | MINI MINI (F55) |
| MINI MINI кабрио (F57) | MINI MINI CLUBMAN (F54) |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ATE |
| Висота | 45.1 мм |
| Діаметр отвору для колісного болта | 16.5 мм |
| Код запчастини | 24012202921 |
| Конструктивні особливості | З болтами/гвинтами |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Стан | Новий |
| Тип | Високовуглецевий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 22 мм |
| Сумісність з маркою | Mini, BMW |
| Сумісність з моделлю | Clubman |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø окружності центрів отворів [мм] | 112,0 |
| Висота [мм] | 45,1 |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з гвинтами |
| Діаметр центрування [мм] | 67,0 |
| Знак відповідності нормам | E1 90R-02C0115/1043 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 280,0 |
| Код товару | 24012202921 |
| Товщина гальмівного диска [мм] | 22,0 |
- Ціна: 3 017 ₴





