
влевовправо
Диск гальмівний (передній) Land Rover Discovery IV 09-/Range Rover Sport 05-13 (360x30)(з 24.0130-0195.1 UA62
- В наявності
- Код: 24013001951
4 309 ₴
+380 (68) 570-13-23
- +380 (95) 204-16-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

КОД ТОВАРУ
24013001951

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
24.0130-0195.1
(ATE)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| BOSCH | 0986479578 | BRECO | BS8609 | BREMBO | 09887730 |
| BREMBO | 09887731 | CAR | 1421394 | DELPHI | BG9007 |
| DELPHI | BG9007C | FERODO | DDF1434 | FERODO | DDF14341 |
| GALFER | B1G23001951 | GALFER | G2130195 | HELLA | 8DD355114061 |
| HELLA | 8DD355118871 | HELLA PAGID | 8DD355114061 | HELLA PAGID | 8DD355118871 |
| LAND ROVER | LR025946 | LAND ROVER | SDB000622 | LAND ROVER | SDB000623 |
| LAND ROVER | SDB000624 | MINTEX | MDC1825 | PAGID | 54620 |
| PILENGA | V442 | QUINTON HAZELL | BDC5733 | REMSA | 6114910 |
| TEXTAR | 92162000 | TEXTAR | 92162003 | TEXTAR | 98200162001 |
| TEXTAR | 92162005 | TRW | DF4792S | VALEO | 197761 |
| ZIMMERMANN | 450520220 | ZIMMERMANN | 450520252 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Land Rover DISCOVERY IV (LA) | Land Rover RANGE ROVER SPORT (LS) |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ATE |
| Висота | 62 мм |
| Діаметр отвору для колісного болта | 15 мм |
| Код запчастини | 24013001951 |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Стан | Новий |
| Тип | Вентильовані |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 30 мм |
| Сумісність з маркою | Land Rover |
| Сумісність з моделлю | Range Rover Sport, Discovery |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø окружності центрів отворів [мм] | 120,0 |
| Висота [мм] | 62,0 |
| Діаметр центрування [мм] | 79,0 |
| Знак відповідності нормам | E1 90R-02C0115/1004 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 360,0 |
| Код товару | 24013001951 |
| Товщина гальмівного диска [мм] | 30,0 |
- Ціна: 4 309 ₴




