
влевовправо
Диск гальмівний (передній) BMW 7 (E65-E67) 01-09 (348x30) (з покриттям) (вент.) ZIMMERMANN 150.3408.20 UA62
- В наявності
- Код: 150340820
3 110 ₴
+380 (68) 570-13-23
- +380 (95) 204-16-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

КОД ТОВАРУ
150340820

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
150.3408.20
(ZIMMERMANN)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| A.B.S. | 17582 | AP | 24889 | AP | 24889V |
| ATE | 24013001181 | BMW | 34116750267 | BMW | 34116864057 |
| BOSCH | 0986479003 | BRECO | BS8491 | BRECO | BV8491 |
| BREMBO | 09935510 | BREMBO | 09935511 | DELPHI | BG9788 |
| EUROBRAKE | 5815201560 | EUROBRAKE | 5815311560 | EUROBRAKE | 5815341560 |
| FERODO | DDF1245 | FERODO | DDF1245C1 | fri.tech. | DF075 |
| HELLA PAGID | 8DD355129781 | HELLA PAGID | 8DD355109981 | ICER | 78BD02672 |
| JURID | 562401J | JURID | 562401JC | JURID | 562401JC1 |
| MEYLE | 3835213059PD | MEYLE | 3155213059 | NK | 341560 |
| NK | 201560 | PILENGA | V817 | RAICAM | RD00083 |
| REMSA | 6107810 | ROADHOUSE | 6107810 | TEXTAR | 92122905 |
| TRW | DF4349S | VALEO | 197364 | ZIMMERMANN | 150340852 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| BMW 7 (E65, E66, E67) |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zimmermann |
| Висота | 81 мм |
| Діаметр маточини | 120 мм |
| Код запчастини | 150340820 |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Стан | Новий |
| Тип | Високовуглецевий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 30 мм |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | 7-Series |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø окружності центрів отворів [мм] | 120 |
| Висота [мм] | 81 |
| Діаметр центрування [мм] | 79 |
| Знак відповідності нормам | ECE R90 APPROVED |
| Зовнішній діаметр [мм] | 348 |
| Код товару | 150340820 |
| Кількість отворів у диску | 5 |
| Товщина гальмівного диска [мм] | 30 |
- Ціна: 3 110 ₴





