
влевовправо
Диск гальмівний (задній) Toyota Auris/ Corolla 06- (259x9) ZIMMERMANN 590.2811.20 UA62
- В наявності
- Код: 590281120
1 704 ₴
+380 (68) 570-13-23
- +380 (95) 204-16-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

КОД ТОВАРУ
590281120

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
590.2811.20
(ZIMMERMANN)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| A.B.S. | 17831 | AP | 15049 | AP | 15049V |
| AP | 15049X | ATE | 24010901551 | BLUE PRINT | ADT343262 |
| BOSCH | 0986479765 | BOSCH | 0986479418 | BRECO | BV6041 |
| BRECO | BS6041 | BREMBO | 08A53420 | BREMBO | 08A53421 |
| BREMBO | 08A5342X | DELPHI | BG4233 | EUROBRAKE | 58153145124 |
| EUROBRAKE | 58152045124 | FERODO | DDF1788C | HELLA PAGID | 8DD355118981 |
| HERTH+BUSS JAKOPARTS | J3312073 | JURID | 562617JC | KAVO PARTS | BR9452C |
| METELLI | 230977C | MEYLE | 30155230104 | NK | 2045124 |
| NK | 3145124 | PILENGA | 5485 | sbs | 18153145124 |
| sbs | 18152045124 | TEXTAR | 92164103 | TOYOTA | 4243102190 |
| TOYOTA | 4243112260 | TOYOTA (FAW) | 4243102190 | TRW | DF4811 |
| VALEO | 197986 | ZIMMERMANN | 590281152 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Toyota AURIS (NRE15_, ZZE15_, ADE15_, ZRE15_, NDE15_) |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zimmermann |
| Висота | 30 мм |
| Діаметр маточини | 114 мм |
| Код запчастини | 590281120 |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Стан | Новий |
| Тип | Невентильовані |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 9 мм |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | Auris |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø окружності центрів отворів [мм] | 114 |
| Висота [мм] | 30 |
| Діаметр центрування [мм] | 62 |
| Знак відповідності нормам | ECE R90 APPROVED |
| Зовнішній діаметр [мм] | 259 |
| Код товару | 590281120 |
| Кількість отворів у диску | 5 |
| Товщина гальмівного диска [мм] | 9 |
- Ціна: 1 704 ₴





