
влевовправо
Диск гальмівний (передній) Volvo S60 III/S90 II/V60 II/V90 II-III 18- (296x28) ATE 24.0128-0305.1 UA62
- В наявності
- Код: 24012803051
3 299 ₴
+380 (68) 570-13-23
- +380 (95) 204-16-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

КОД ТОВАРУ
24012803051

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
24.0128-0305.1
(ATE)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AP | 25741V | BENDIX | BDS2069HC | BOSCH | 0986479H03 |
| BRECO | BV9351 | BREMBO | 09D25011 | CAR | 1422105 |
| DELPHI | BG5000C | FERODO | DDF2888C | HELLA | 8DD355125481 |
| HELLA PAGID | 8DD355125481 | JURID | 563626JC | MEYLE | 5835210047PD |
| MINTEX | MDC2762 | NK | 314874 | REMSA | 6212410 |
| ROADHOUSE | 6212410 | TEXTAR | 92287505 | VOLVO | 31423722 |
| ZIMMERMANN | 610372420 | ZIMMERMANN | 610372452 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Volvo S90 II (234) | Volvo V90 II универсал (235, 236) | Volvo S60 III (224) |
| Volvo V60 II (225, 227) |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ATE |
| Висота | 48 мм |
| Діаметр отвору для колісного болта | 15.8 мм |
| Код запчастини | 24012803051 |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Стан | Новий |
| Тип | Високовуглецевий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 28 мм |
| Сумісність з маркою | Volvo |
| Сумісність з моделлю | S60, V90 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø окружності центрів отворів [мм] | 108,0 |
| Висота [мм] | 48,0 |
| Діаметр центрування [мм] | 63,5 |
| Знак відповідності нормам | E1 90R-02C0115/1008 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 296,0 |
| Код товару | 24012803051 |
| Товщина гальмівного диска [мм] | 28,0 |
- Ціна: 3 299 ₴





