
влевовправо
Диск гальмівний (задній) Mazda 3 13-/CX-3 15- (265x9) (з покриттям) (повний) ATE 24.0109-0181.1 UA62
- В наявності
- Код: 24010901811
2 576 ₴
+380 (68) 570-13-23
- +380 (95) 204-16-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

КОД ТОВАРУ
24010901811

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
24.0109-0181.1
(ATE)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| BLUE PRINT | ADM543131 | BOSCH | 0986479C26 | BREMBO | 08C65311 |
| CAR | 1421872 | CIFAM | 8001524C | DELPHI | BG4707C |
| FERODO | DDF2533C | FTE | BS7498 | HELLA | 8DD355120461 |
| HELLA PAGID | 8DD355120461 | KAVO PARTS | BR4792C | MAZDA | B45G26251A |
| MAZDA | BJS726251A | MAZDA | BJS726251B | METELLI | 231524C |
| MINTEX | MDC2605 | NIPPARTS | N3313043 | NK | 203283 |
| REMSA | 6157500 | ROADHOUSE | 6157500 | sbs | 1815203283 |
| TEXTAR | 92267703 | TRW | DF6659 | VALEO | 197562 |
| ZIMMERMANN | 370305520 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Mazda 3 (BM) | Mazda 3 седан (BM) | Mazda CX-3 (DK) |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ATE |
| Висота | 39 мм |
| Діаметр отвору для колісного болта | 13 мм |
| Код запчастини | 24010901811 |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Стан | Новий |
| Тип | Невентильовані |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 9 мм |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Сумісність з моделлю | 3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø окружності центрів отворів [мм] | 114,3 |
| Висота [мм] | 39,0 |
| Діаметр центрування [мм] | 68,0 |
| Знак відповідності нормам | E1 90R-02C0165/0927 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 265,0 |
| Код товару | 24010901811 |
| Товщина гальмівного диска [мм] | 9,0 |
- Ціна: 2 576 ₴





