
влевовправо
Диск гальмівний (задній) VW Crafter 2.0TDI 16-/Man TGE 17- (300x22) (з покриттям) (вентиль 24.0122-0309.1 UA62
- В наявності
- Код: 24012203091
3 159 ₴
+380 (68) 570-13-23
- +380 (95) 204-16-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

КОД ТОВАРУ
24012203091

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
24.0122-0309.1
(ATE)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AP | 20033V | BENDIX | BDS1541 | BRECO | BV7845 |
| BREMBO | 09D42211 | CAR | 1421991 | DELPHI | BG4973C |
| FEBI BILSTEIN | 174717 | FERODO | FCR381A | FTE | BS7894B |
| HELLA | 8DD355125571 | HELLA PAGID | 8DD355125571 | JURID | 569275J |
| MAN | 65508030001 | MINTEX | MDC2770C | NK | 3147186 |
| sbs | 18153147186 | TEXTAR | 92288503 | VAG | 2N0615601 |
| ZIMMERMANN | 600325420 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| VW AMAROK (2HA, 2HB, S1B, S6B, S7A, S7B) | VW CRAFTER c бортовой платформой/ходовая часть (SZ_) | VW CRAFTER Автобус (SYI, SYJ) |
| VW CRAFTER Фургон (SY_, SX_) |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ATE |
| Висота | 51 мм |
| Діаметр отвору для колісного болта | 16 мм |
| Код запчастини | 24012203091 |
| Конструктивні особливості | З болтами/гвинтами |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Стан | Новий |
| Тип | Високовуглецевий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 22 мм |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Crafter |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø окружності центрів отворів [мм] | 120,0 |
| Висота [мм] | 51,0 |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з гвинтами |
| Діаметр центрування [мм] | 76,0 |
| Знак відповідності нормам | E1 90R-02C0118/1092 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 300,0 |
| Код товару | 24012203091 |
| Товщина гальмівного диска [мм] | 22,0 |
- Ціна: 3 159 ₴



