
влевовправо
Диск гальмівний (передній) Lexus ES/UX/Toyota Camry/Rav4 17- (305x28) (вент.) ( з покри 30-83 521 0136/PD UA62
- В наявності
- Код: 30835210136PD
2 699 ₴
+380 (68) 570-13-23
- +380 (95) 204-16-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

КОД ТОВАРУ
30835210136PD

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
30-83 521 0136/PD
(MEYLE)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| APEC | DSK3524 | BENDIX Braking | BDS2342HC | BLUE PRINT | ADBP430119 |
| BORG & BECK | BBD5595 | BOSCH | 0986T15432 | BOSCH | 0986T16098 |
| BREMBO | 09D97911 | DELPHI | BG5117C | FERODO | DDF2925C |
| HERTH+BUSS JAKOPARTS | J3302197 | JURID | 563498JC | LPR | T2129VR |
| MINTEX | MDC3062C | MINTEX | MDC83062C | NIPPARTS | N3302209 |
| OPTIMAL | BS9696C | TEXTAR | 92304303 | TEXTAR | 92304305 |
| TOYOTA | 4351206170 | TOYOTA | 43512F4030 | TOYOTA | 4351233150 |
| TRW | DF8407S | ZIMMERMANN | 590284053 | ZIMMERMANN | 590284020 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Toyota C-HR (_X1_) | Toyota CAMRY (_V7_, _VA7_, _VH7_) | Toyota RAV 4 V (_A5_, _H5_) |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Meyle |
| Висота | 49.2 мм |
| Діаметр отвору для колісного болта | 14.55 мм |
| Код запчастини | 30835210136PD |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Призначення | Передні колеса |
| Стан | Новий |
| Тип | Високовуглецевий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 28 мм |
| Сумісність з маркою | Lexus, Toyota |
| Сумісність з моделлю | Camry, RAV4, ES, UX |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø окружності центрів отворів [мм] | 114,3 |
| Висота [мм] | 49,2 |
| Діаметр центрування [мм] | 62 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 305 |
| Код товару | 30835210136PD |
| Сторона монтажу | Передня вісь |
| Товщина гальмівного диска [мм] | 28 |
- Ціна: 2 699 ₴





