
влевовправо
Диск гальмівний (задній) Mitsubishi Lancer VIII 08- (262х10) (з покриттям) ZIMMERMANN 380.2110.20 UA62
- В наявності
- Код: 380211020
1 914 ₴
+380 (68) 570-13-23
- +380 (95) 204-16-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

КОД ТОВАРУ
380211020

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
380.2110.20
(ZIMMERMANN)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| A.B.S. | 18005 | AP | 15177V | ATE | 24011003451 |
| BLUE PRINT | ADC443120 | BOSCH | 0986479A41 | BOSCH | 0986479A39 |
| BRECO | BV6169 | BREMBO | 08A11471 | DELPHI | BG4198 |
| EUROBRAKE | 5815203058 | EUROBRAKE | 5815313058 | FERODO | DDF1986C |
| HELLA PAGID | 8DD355119181 | HERTH+BUSS JAKOPARTS | J3315024 | JURID | 562783JC |
| KAVO PARTS | BR5783C | METELLI | 231346C | MEYLE | 32155230008 |
| MITSUBISHI | 4615A119 | MITSUBISHI | 4615A194 | MITSUBISHI | MN116332 |
| NK | 203058 | NK | 313058 | sbs | 1815203058 |
| sbs | 1815313058 | SOLGY | 208181 | TEXTAR | 92227403 |
| TRW | DF4973 | ZIMMERMANN | 380211052 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Mitsubishi CEDIA седан (CY/Z_A) | Mitsubishi GALANT FORTIS SPORTBACK (CX_A) |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zimmermann |
| Висота | 60 мм |
| Діаметр маточини | 114 мм |
| Код запчастини | 380211020 |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Стан | Новий |
| Тип | Невентильовані |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 10 мм |
| Сумісність з моделлю | Lancer |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø окружності центрів отворів [мм] | 114 |
| Висота [мм] | 60 |
| Діаметр центрування [мм] | 80 |
| Знак відповідності нормам | ECE R90 APPROVED |
| Зовнішній діаметр [мм] | 262 |
| Код товару | 380211020 |
| Кількість отворів у диску | 5 |
| Товщина гальмівного диска [мм] | 10 |
- Ціна: 1 914 ₴





