
влевовправо
Диск гальмівний (передній) Audi A6 04-11 (347х30) (з покриттям) (вент.) ZIMMERMANN 100.3319.20 UA62
- В наявності
- Код: 100331920
3 696 ₴
+380 (68) 570-13-23
- +380 (95) 204-16-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

КОД ТОВАРУ
100331920

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
100.3319.20
(ZIMMERMANN)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| ATE | 24033001761 | ATE | 24013001761 | AUDI | 4F0615301F |
| AUDI | 4F0615301G | AUDI (FAW) | 4F0615301G | BOSCH | 0986479260 |
| BREMBO | 09884131 | BREMBO | 0988413X | FEBI BILSTEIN | 26659 |
| FERODO | DDF1238C1 | fri.tech. | BD0071 | HELLA PAGID | 8DD355111161 |
| HELLA PAGID | 8DD355128311 | ICER | 78BD12451 | JURID | 562506JC1 |
| MEYLE | 1155211099 | PILENGA | V232 | RAICAM | RD01114 |
| REMSA | 694210 | TEXTAR | 92132405 | TRW | DF4695S |
| ZIMMERMANN | 100331952 | ZIMMERMANN | 100331954 | ZIMMERMANN | 100331955 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Audi A6 (4F2, C6) | Audi A6 Avant (4F5, C6) | Audi A6 Allroad (4FH, C6) |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zimmermann |
| Висота | 60 мм |
| Діаметр маточини | 112 мм |
| Код запчастини | 100331920 |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Стан | Новий |
| Тип | Високовуглецевий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 30 мм |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Сумісність з моделлю | A6 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø окружності центрів отворів [мм] | 112 |
| Висота [мм] | 60 |
| Діаметр центрування [мм] | 68 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 347 |
| Код товару | 100331920 |
| Кількість отворів у диску | 5 |
| Товщина гальмівного диска [мм] | 30 |
- Ціна: 3 696 ₴





