
влевовправо
Диск гальмівний (задній) BMW 5 (F10/F11) 09-17 (330x20) (з покриттям) (вентильований) ATE 24.0120-0229.2 UA62
- В наявності
- Код: 24012002292
6 017 ₴
+380 (68) 570-13-23
- +380 (95) 204-16-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

КОД ТОВАРУ
24012002292

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
24.0120-0229.2
(ATE)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AP | 25521Z | BMW | 34216775287 | BMW | 34216898733 |
| BOSCH | 0986479E04 | BOSCH | 0986479D58 | BRECO | BZ9131 |
| BREMBO | 09C41113 | CAR | 1421593 | DELPHI | BG4664C |
| DELPHI | BG9421BC | FEBI BILSTEIN | 104804 | FERODO | DDF2504VC1 |
| FTE | BS7847HB | HELLA | 8DD355120671 | HELLA PAGID | 8DD355120671 |
| ICER | 78BD35582 | JURID | 563156JVC1 | LPR | B2074V |
| METELLI | 231281C | ROULUNDS BRAKING | WD02156 | TEXTAR | 92265925 |
| TRW | DF6617S | ZIMMERMANN | 150348432 | ZIMMERMANN | 150348452 |
| ZIMMERMANN | 150348420 | ZIMMERMANN | 150348454 | ZIMMERMANN | 150348455 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| BMW 5 (F10, F18) | BMW 5 Touring (F11) |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ATE |
| Висота | 68.8 мм |
| Діаметр отвору для колісного болта | 16.5 мм |
| Код запчастини | 24012002292 |
| Конструктивні особливості | З болтами/гвинтами |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Стан | Новий |
| Тип | Високовуглецевий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 20 мм |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø окружності центрів отворів [мм] | 120,0 |
| Висота [мм] | 68,8 |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з гвинтами |
| Діаметр центрування [мм] | 75,0 |
| Знак відповідності нормам | E1 90R-02C0391/0858 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 330,0 |
| Код товару | 24012002292 |
| Товщина гальмівного диска [мм] | 20,0 |
- Ціна: 6 017 ₴





