
влевовправо
Диск гальмівний (передній) BMW 5 (F10/F11)/6 (F06/F13) 09- (348x30) (з покриттям) (вент.) 24.0130-0218.2 UA62
- В наявності
- Код: 24013002182
8 348 ₴
+380 (68) 570-13-23
- +380 (95) 204-16-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

КОД ТОВАРУ
24013002182

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
24.0130-0218.2
(ATE)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AP | 25519Z | BMW | 34106898723 | BMW | 34116775277 |
| BOSCH | 0986479E16 | BOSCH | 0986479772 | BRECO | BZ9129 |
| BREMBO | 09C40913 | CAR | 1421587 | DELPHI | BG9154BC |
| DELPHI | BG9154C | FEBI BILSTEIN | 105723 | FERODO | DDF2047C1 |
| FTE | BS7845HB | HELLA | 8DD355120651 | HELLA PAGID | 8DD355120651 |
| METELLI | 231268C | MEYLE | 3835211008PD | NK | 341593 |
| PILENGA | V475 | ROULUNDS BRAKING | WD02157 | sbs | 1815341593 |
| TEXTAR | 92265725 | TRW | DF6615S | ZIMMERMANN | 150348332 |
| ZIMMERMANN | 150348352 | ZIMMERMANN | 150348320 | ZIMMERMANN | 150348355 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| BMW 5 (F10, F18) | BMW 5 Touring (F11) |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ATE |
| Висота | 66 мм |
| Діаметр отвору для колісного болта | 16.5 мм |
| Код запчастини | 24013002182 |
| Конструктивні особливості | З болтами/гвинтами |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Стан | Новий |
| Тип | Високовуглецевий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 30 мм |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø окружності центрів отворів [мм] | 120,0 |
| Висота [мм] | 66,0 |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з гвинтами |
| Діаметр центрування [мм] | 75,0 |
| Знак відповідності нормам | E1 90R-02C0391/0992 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 348,0 |
| Код товару | 24013002182 |
| Товщина гальмівного диска [мм] | 30,0 |
- Ціна: 8 348 ₴




