
влевовправо
Диск гальмівний (задній) MB C-class (W205) 14- (300x12) (з покриттям) (повний) ATE 24.0112-0300.1 UA62
- В наявності
- Код: 24011203001
3 379 ₴
+380 (68) 570-13-23
- +380 (95) 204-16-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

КОД ТОВАРУ
24011203001

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
24.0112-0300.1
(ATE)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AP | 15157Z | BOSCH | 0986479H49 | BRECO | BZ6149 |
| BREMBO | 08D53013 | CAR | 2422016 | FEBI BILSTEIN | 107726 |
| FEBI BILSTEIN | 30555 | MERCEDES-BENZ | 0004230512 | MERCEDES-BENZ | A0004230512 |
| MEYLE | 0835231000PD | TRW | DF6646S | ZIMMERMANN | 400552630 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Mercedes-Benz C-CLASS T-Model (S205) | Mercedes-Benz C-CLASS (W205) | Mercedes-Benz C-CLASS Кабриолет (A205) |
| Mercedes-Benz C-CLASS Купе (C205) |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ATE |
| Висота | 48.7 мм |
| Діаметр отвору для колісного болта | 15.4 мм |
| Код запчастини | 24011203001 |
| Конструктивні особливості | З болтами/гвинтами |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Стан | Новий |
| Тип | Високовуглецевий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 12 мм |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | C-Class |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø окружності центрів отворів [мм] | 112,0 |
| Висота [мм] | 48,7 |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з гвинтами |
| Діаметр центрування [мм] | 69,0 |
| Знак відповідності нормам | E1 90R-02C0165/1025 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 300,0 |
| Код товару | 24011203001 |
| Товщина гальмівного диска [мм] | 12,0 |
- Ціна: 3 379 ₴





