
влевовправо
Диск гальмівний (передній) MB GL-class (X164) 06-12 (375x32) ATE 24.0132-0167.1 UA62
- В наявності
- Код: 24013201671
4 970 ₴
+380 (68) 570-13-23
- +380 (95) 204-16-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

КОД ТОВАРУ
24013201671

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
24.0132-0167.1
(ATE)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| BOSCH | 0986479A26 | BRECO | BV8656 | BREMBO | 09R10511 |
| DELPHI | BG9060C | FERODO | DDF1534 | FERODO | DDF15341 |
| FERODO | DDF1534C1 | HELLA | 8DD355115421 | HELLA | 8DD355128941 |
| HELLA PAGID | 8DD355115421 | HELLA PAGID | 8DD355128941 | MERCEDES | 164421151290 |
| MERCEDES-BENZ | 1644210612 | MERCEDES-BENZ | 1644211512 | MERCEDES-BENZ | A1644210612 |
| MERCEDES-BENZ | A1644211512 | MINTEX | MDC1917 | PAGID | 54766PRO |
| QUINTON HAZELL | BDC5626 | TEXTAR | 92176603 | TRW | DF6456S |
| ZIMMERMANN | 400367020 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Mercedes-Benz M-CLASS (W164) | Mercedes-Benz GL-CLASS (X164) |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ATE |
| Висота | 54.5 мм |
| Діаметр отвору для колісного болта | 15.2 мм |
| Код запчастини | 24013201671 |
| Конструктивні особливості | З болтами/гвинтами |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Стан | Новий |
| Тип | Високовуглецевий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 32 мм |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø окружності центрів отворів [мм] | 112,0 |
| Висота [мм] | 54,5 |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з гвинтами |
| Діаметр центрування [мм] | 67,0 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 375,0 |
| Код товару | 24013201671 |
| Товщина гальмівного диска [мм] | 32,0 |
- Ціна: 4 970 ₴




