
влевовправо
Диск гальмівний (передній) VW Touareg 10-18/ Porsche Cayenne 10- (360x36) (R) ATE 24.0136-0124.1 UA62
- В наявності
- Код: 24013601241
6 494 ₴
+380 (68) 570-13-23
- +380 (95) 204-16-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

КОД ТОВАРУ
24013601241

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
24.0136-0124.1
(ATE)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| BOSCH | 0986479B13 | BREMBO | 09B66411 | CAR | 1421705 |
| DELPHI | BG9101 | LPR | V2016V | LPR | V2018V |
| NK | 2047152 | NK | 3147152 | PILENGA | V997R |
| PORSCHE | 95835140400 | PORSCHE | 95835140401 | REMSA | 6141910 |
| ROADHOUSE | 6141910 | sbs | 18152047152 | sbs | 18153147152 |
| SHW PERFORMANCE | VFR37832 | TEXTAR | 92219610 | TEXTAR | 92262705 |
| VAG | 7P6615302 | VAG | 7P6615302A | ZIMMERMANN | 600324820 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Porsche CAYENNE | VW TOUAREG (7P5) |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ATE |
| Висота | 68.5 мм |
| Діаметр отвору для колісного болта | 15.4 мм |
| Код запчастини | 24013601241 |
| Конструктивні особливості | З болтами/гвинтами |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Стан | Новий |
| Тип | Високовуглецевий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 36 мм |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Porsche |
| Сумісність з моделлю | Touareg, Cayenne |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø окружності центрів отворів [мм] | 130,0 |
| Висота [мм] | 68,5 |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з гвинтами |
| Діаметр центрування [мм] | 85,0 |
| Знак відповідності нормам | E1 90R-02C0115/0926 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 360,0 |
| Код товару | 24013601241 |
| Товщина гальмівного диска [мм] | 36,0 |
| парні номери артикулів | 24.0136-0123.1 |
- Ціна: 6 494 ₴





