
влевовправо
Диск гальмівний (передній) MB M-class (W166) 11-15/GLE (W166) 15-19 (330x32) (з покриттям) 24.0132-0178.1 UA62
- В наявності
- Код: 24013201781
4 382 ₴
+380 (68) 570-13-23
- +380 (95) 204-16-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

КОД ТОВАРУ
24013201781

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
24.0132-0178.1
(ATE)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AP | 25297V | BOSCH | 0986479D08 | BRECO | BV8907 |
| BREMBO | 09A95611 | CAR | 1421784 | MERCEDES | 1664211300 |
| MERCEDES-BENZ | 1664210612 | MERCEDES-BENZ | 1664211300 | MERCEDES-BENZ | A1664210612 |
| MERCEDES-BENZ | A1664211300 | REMSA | 6157610 | ROADHOUSE | 6157610 |
| TEXTAR | 92260405 | VALEO | 197744 | ZIMMERMANN | 400368320 |
| ZIMMERMANN | 400368352 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Mercedes-Benz M-CLASS (W166) | Mercedes-Benz GLE (W166) | Mercedes-Benz GLE Coupe (C292) |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ATE |
| Висота | 54.5 мм |
| Діаметр отвору для колісного болта | 15 мм |
| Код запчастини | 24013201781 |
| Конструктивні особливості | З болтами/гвинтами |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Стан | Новий |
| Тип | Високовуглецевий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 32 мм |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø окружності центрів отворів [мм] | 112,0 |
| Висота [мм] | 54,5 |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з гвинтами |
| Діаметр центрування [мм] | 67,0 |
| Знак відповідності нормам | E1 90R-02C0115/1107 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 330,0 |
| Код товару | 24013201781 |
| Товщина гальмівного диска [мм] | 32,0 |
- Ціна: 4 382 ₴





