
влевовправо
Диск гальмівний (задній) Renault Megane IV 15- (260x8) (+ABS) (з підшипником) BOSCH 0 986 479 E79 UA62
- В наявності
- Код: 0986479E79
4 325 ₴
+380 (68) 570-13-23
- +380 (95) 204-16-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

КОД ТОВАРУ
0986479E79

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
0 986 479 E79
(BOSCH)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| APEC | DSK3397 | APEC | SDK6951 | BENDIX | 052197B |
| BENDIX | 052617B | BLUE PRINT | ADBP430094 | BREMBO | 08B36937 |
| BREMBO | PD3560 | DELPHI | BG9230RS | DELPHI | BG9230RSC |
| FERODO | DDF2824C1 | JURID | 563289JC1 | JURID | 563449JC1 |
| LPR | R1078PCA | LPR | R1078PRCA | MINTEX | BDS1543 |
| MINTEX | MDC2839C | NK | 3139107 | OPTIMAL GERMANY | 702983BS5 |
| PAGID | 55952 | PILENGA | 5730 | RENAULT | 432000166R |
| RENAULT | 432009292R | RENAULT | 432024629R | ROADHOUSE | 6185820 |
| TEXTAR | 92295203 | ZIMMERMANN | 470540500 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Renault MEGANE IV |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Висота | 87.5 мм |
| Діаметр маточини | 25 мм |
| Код запчастини | 0986479E79 |
| Конструктивні особливості | З кільцем датчика ABS |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Стан | Новий |
| Тип | Невентильовані |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 8 мм |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Megane |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø окружності центрів отворів [мм] | 114,3 |
| Висота [мм] | 87,5 |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з кільцем датчика ABS |
| Діаметр центрування [мм] | 54,98 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 260 |
| Код товару | 0986479E79 |
| Товщина гальмівного диска [мм] | 8 |
- Ціна: 4 325 ₴




